Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z roczniakiem i pomysły na prezent pod choinkę :)

Data utworzenia : 2017-12-09 22:14 | Ostatni komentarz 2017-12-28 20:17

Konto usunięte

1123 Odsłony
15 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Chciałam wam polecić moje odkrycia co do zabawy z rocznym synkiem :) Może to nie odkrycie Ameryki, ale jeśli chociaż jedna z was skorzysta to będzie mi miło :) Więc polecam wszystkie dostępne książeczki harmonijkowe i karty do zabawy CzuCzu :) są dostępne w Rossmannie i ceny wahają się od 10 do 25 zł :) dołączam zdjęcie Naszej niecałej kolekcji :P Obrazki są naprawdę super jakości i wykonania, karty można kupić już dla noworodka, a ostatnie kolekcje są chyba nawet dla 12 latków. Syn pokazuje paluszkiem części ciała i skupia się bardzo długo na jednej rzeczy! Kolejną sprawą są książki do czytania o mysiej rodzince Tupcio Chrupcio, są części mówiące o wizycie u lekarza, odwiedzinach u dziadków czy część o tym, że pojawi się niedługo rodzeństwo, mój roczniak dał radę usiedzieć w miejscu i przeczytałam mu całą książeczkę na raz :) Także polecam wam gorąco może na prezent pod choinkę :) Pozdrawiam

2017-12-20 11:15

Mi się bardzo podobają takie materiałowe- świetna sprawa:)

2017-12-15 11:58

Też uważam, że książka to świetny wybór :) Sama jestem molem książkowym i cieszę kiedy inni zarażają dzieci miłością do książek. A co dla dzieciaczków, które jeszcze nie potrafią czytać? Może książeczka sensoryczna jest dobrym pomysłem? Dziecko od maleńkości będzie się przyzwyczajać do obecności książeczek w swoim życiu. Sklepy z sensorycznymi książeczkami znajdziecie tutaj: http://wpokoiku.pl/szukaj/?q=sensoryczne Myślę, że śmiało można zacząć od tego i później kupować starszym dzieciom książeczki do czytania :)

2017-12-13 21:08

Moim zdaniem książka jest najlepszym prezentem dla dziecka. Też zawsze w rodzinie kupuje dzieciom pod choinkę.

2017-12-12 22:03

Ja kupowałam w księgarni już daaawno temu. Ale jeśli w takich cenach, to rzeczywiście się opłaca :) Tupcia Chrupcia musze poszukać. Moja córka uwielbia książki :)

Konto usunięte

2017-12-10 18:52

Teraz w Pepco są książki Tupcia Chrupcia za 14.99 zł :) A najtaniej w internecie widziałam za 20 zł. Pozdrawiam

Konto usunięte

2017-12-10 18:01

Marieee89, te ksiazeczki z 'Kicia Kocia' widziałam ostatnio w Pepco, jedna seria byla za 2,99, a inna za 4,99. Wzięlam obie dla małej bratanicy :-)

2017-12-10 10:16

Fajna jest seria książeczek "Kicia Kocia" kolorowe, miłe dla oka. Niby dla dzieci od 2 roku życia, ale i dla roczniaka spokojnie się nadadzą, jeśli rodzic będzie ciekawie opowiadał co dzieje się na poszczególnych stronach :)