Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy z roczniakiem i pomysły na prezent pod choinkę :)

Data utworzenia : 2017-12-09 22:14 | Ostatni komentarz 2017-12-28 20:17

Konto usunięte

1122 Odsłony
15 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Chciałam wam polecić moje odkrycia co do zabawy z rocznym synkiem :) Może to nie odkrycie Ameryki, ale jeśli chociaż jedna z was skorzysta to będzie mi miło :) Więc polecam wszystkie dostępne książeczki harmonijkowe i karty do zabawy CzuCzu :) są dostępne w Rossmannie i ceny wahają się od 10 do 25 zł :) dołączam zdjęcie Naszej niecałej kolekcji :P Obrazki są naprawdę super jakości i wykonania, karty można kupić już dla noworodka, a ostatnie kolekcje są chyba nawet dla 12 latków. Syn pokazuje paluszkiem części ciała i skupia się bardzo długo na jednej rzeczy! Kolejną sprawą są książki do czytania o mysiej rodzince Tupcio Chrupcio, są części mówiące o wizycie u lekarza, odwiedzinach u dziadków czy część o tym, że pojawi się niedługo rodzeństwo, mój roczniak dał radę usiedzieć w miejscu i przeczytałam mu całą książeczkę na raz :) Także polecam wam gorąco może na prezent pod choinkę :) Pozdrawiam

Konto usunięte

2017-12-28 20:17

Dawno nie byłam na poczcie :P Ale u mnie żeby obejrzeć półkę z książkami trzeba wyjść z kolejki, a to strach, bo później starsze panie się wciskają :D haha

2017-12-28 18:48

Anna.Filipowicz, właśnie planuję jutro się wybrać po świąteczną kolekcję, ostatnio je widziałam, ale w kolejce mi się nie chciało stać, więc wyszłam. Mam nadzieję, że jeszcze są, bo zbieramy wszystkie :) Wierszyki takie, że nigdy się nie nudzą:)

2017-12-28 13:41

O tak, na poczcie stojąc w kolejce można nie jedną fajną książeczkę wyszukać :) ale te z pepco też są świetne i w dobrej cenie. My mamy już sporą kolekcję, ale nadal dokupujemy coś nowego :)

2017-12-28 13:03

My również uwielbiamy czytać książeczki, głównie kupuję w pepco bo sa fajne , grube i tanie :) Czasem fajne perełki trafiają sie u nas na poczcie , mozna kupić niespotykaną i ceny przystępne :) W Biedronce czesto są książeczki grające i takie kupowalismy dla roczniaka bo bardziej go interesowaly niż zwykłe :) melodyjki , odgłosy zwierząt , autek itp :)

Konto usunięte

2017-12-28 11:17

O właśnie miałam pytać: w jakim wieku dziecko "ogarnia" puzzle? :) Bo wydaje mi się to mega ciężkie... Czy takie te duże są faktycznie do ułożenia przez np. 2 latka?

2017-12-28 10:39

Książeczki haromnijkowe córci się już znudziły, ale jak była mniejsza to bardzo lubiła się nimi bawić. Czuczu fajnie sprawdziły się i u nas, super że są przeznaczone dla tak małych dzieci. Mają bardzo fajne kolory. W ogóle moja córa uwielbia książeczki i gdy czytamy wspólnie. Także u nas książeczki, czy puzzle to najlepszy prezent, który będzie służył długo. Ostatnio w pepco kupiłam też za 5zł takie małe książeczki z peppą, córa była zachwycona.

Konto usunięte

2017-12-25 20:07

S. Tomczyk tak!! Autorka Urszula Kozłowska :) i ma super wszystkie książeczki. A w Pepco można je ucelować za 5 zł, a czasem nawet za 3 zł!!! :) Oto nasza kolekcja :)

2017-12-22 23:07

Ooo a propo książek w pepco jest taka seria książeczek z twardymi kartkami, w środku śliczne wierszyki, które przyjemnie się czyta. Gorąco polecam. Jedna kosztuje 4,99 i jest ich mnóstwo. Jutro się będę wybierała do pepco po części o choince, bałwanku, Sw. MIKOŁAJU itp.