Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

zabawki dla 5 miesięcznego dziecka

Data utworzenia : 2017-11-03 13:04 | Ostatni komentarz 2017-12-28 08:42

S.Markowska

2393 Odsłony
34 Komentarze

Kochane, jakie polecacie fajne zabawki, które zainteresują na dłużej niż 5 minut moja 5 miesięczna córeczkę

2017-12-28 08:42

Maty edukacyjne z canpola super sprawa dla takiego malucha. Chodzik oczywiście odradzam, ale to inny temat. Dla takiego malucha fajna jest też taka piłka np. z ks kids, zachęci do raczkowania malucha na pewno.

2017-12-20 11:09

Ten chodzić interaktywny, to świetna spraw, nawet dla mamy ;) A tak to trzeba przede wszystkim zwracać uwagę na wielkość zabawki, niebezpieczne elementy.

Konto usunięte

2017-12-17 06:25

U nas królują maty edukacyjne z canpol. Szeksszczace elementy i lusterka są najlepszą zabawką

2017-12-09 21:50

Mata edukacyjna z pianinkiem u nas była hitem :)

2017-11-19 22:24

Na golasa to wolność i swoboda :-) A co do butelek to mój wieczorem jak spać idzie najpierw dostaje żelazo przed jedzeniem i nieraz marudzi bo już głodny. Te żelazo przed podaniem trzeba przed podaniem minimum 30 sekund potrzasac w tej butelce żeby się wymieszalo. I jak marudzi a ja zacznę potrzasac butelką to od razu spokój i w patrzony tak że nawet nie mrugnie i już raczki wyciąga. Więc chyba coś jest w tych butelkach fajnego.

2017-11-19 22:02

Dziewczyny mój synek ma dokładnie tak samo. Nie ma to jak na golasa hehe...

2017-11-19 12:15

Ewcia88 no jakbym czytała o swojej gwieździe <3 dokładnie tak samo się zachowuje :) wieczorem jak już mi marudzi ze zmęczenia i zbliża się już pora kąpieli to wcześniej ja rozbieram i zupełnie inne dzidzi :) szaleje jak mała sarenka hahah

2017-11-18 21:55

U mnie z metkami ciezko he he małe dzieci je uwielbiają jednak mojej starszej przeszkadzają od małego i jak tylko gdzieś zobaczy kartkę to każe odcinać ;) to co uda mi się przemycić to malutka ma he he ;)) dobrze ze kocyk z minky chowam bo on ma takie kolorowe metki na rogach i szkoda byłoby mi je odciac ;)) Moja ma obecnie 5.5 i wiecie co ja zajmuje na długo?? Kochane nie potrzebuje żadnych udziwnien - tylko położyć na łóżko , uwolnić nóżki I ściągnąć pampersy...dziewczyny tak fika rzuca nóżkami wije się we wszystkie strony - taka szczęśliwa ; ) no dziecka nie ma ;))) a gdy lezymy to godzinę potrafi bawić się moimi palcami i ręki ;))