Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zabawy (160 Wątki)

Zabawy domowymi przedmiotami.

Data utworzenia : 2017-11-03 12:22 | Ostatni komentarz 2017-12-28 08:45

J.Swierczewska

2804 Odsłony
32 Komentarze

Czesc i czolem. Moja corka nie interesuje sie zwyklymi zabawkami, woli bawic sie przedmiotami codziennego uzytku. Myslicie ze to cos zlego? Powinnam jej na to pozwolic? Zdjecie ponizej to przyklad jej ulubionej "zabawki".

2017-12-28 08:45

Oczywiście, że dawać, zanim córka dostała swoją kuchnię, to uwielbiała się bawić miskami, łyżkami, garnkami z kuchni. Potem miała swój zestaw, wiec nim się bawi. S.Tomczyk też miałam taki pomysł i okazał się równie nietrafiony. Jedyne co się sprawdziło to zabawkowy telefon z fisher price, córa długo do niego gadała i się nim bawiła.

Konto usunięte

2017-12-27 07:27

Ja zauważyłam od pewnego czasu że moje dziecko zamawia sobie czy na urodziny czy od Mikołaja zabawki z reklamy tv które staramy się im kupować ale zawsze dodajemy coś drobnego od siebie albo zrobionego przez nas. I nasze spostrzeżenia są takie że zabawki z reklam po około tygodniu lądują na półkach a reszta cały czas się bawią

2017-12-25 23:52

Praktycznie każde dziecko lubi i woli pobawic się takimi rzeczami niz zabawkami;-) a piloty czy kluczyki..to super zabawa dla nich;-) nie mówiąc ile w tym jest bakteri..ale ciezko upilnowac i calkowiecie odizolowac idzie sie dziecko od bakteri, zarazkow..itp...moj synek lubial bawic sie butelkami pustymi, walkiem ;-) cos w stylu jak na zdjeciu to trochę bym sie bala jakby synek mial sie tym.bawic bez mojej czy kogos obecnosci ho balabym sie ze wlozy to do buzi i za chwile spadnie albo cos i sobie wybije do gardła ..czy cos...jakos bym.o tym tylko myślała...juz taka jestem;) ale takie zabawki zawsze przebija prawdziwe zabawki;-)

2017-12-25 22:51

Ha ha tak jest tyle zabawek po świętach przybyło a oni i tak łyżkę wybiorą albo pilota:) nic już na to nie poradzimy

2017-12-25 22:29

To jest calkiem normalne male dzieci tak maja ze wola sie bawić takimi przedmiotami co uzywaja dorośli.Syn jak byl malutki to lubial sie bawic pilotem i taki przedmiotami do gotowania czy drewniane łyżki czy młotek do robienia kotletow.Teraz już jest troszkę starszy to juz bawi sie zabawkami.Ostatnio jak przyszla do nas kuzynka z synkiem 1,5 rocznym dalismy mu prezent to bardziej go interesowalo opakowanie niz zabawka ;) Male dzieci juz tak maja ;)

Konto usunięte

2017-12-25 20:13

Z komentarzy wynika jeden wniosek :) Wszystkie małe dzieci wybierają bawienie się opakowaniem od zabawki, niż zabawką :P A dopiero starsze coś ogarniają i lubią :) Drugi wniosek: I tak Nasze dzieci mają coraz więcej zabawek :D haha

2017-12-22 23:20

To prawda, że nie ma sensu wydawać milion monet na zabawki, bi zawsze rzeczy mamy są lepsze. Ostatnio stwierdziliśmy z mężem, że zakupimy maluchowi zabawkowy pilot, to wtedy odczepi się od naszego. Na początku faktycznie wielkie wow, ma swój pilot, bawił się nim cały wieczor, do momentu, kiedy nie zorientował się zer nie może przełączać kanałów w tv. Więc jego pilot został rzucony w kąt, a syn nadal zabiera nam nasz sprzęt. Telefon? Rozmowa tylko przez głośnomówiący, bo inaczej jest szarpanie, zabieranie, ba! nawet po nogach się wspina byleby dostać. W jego zabawkach na dobre juz zagoscily drewniana łopatka i trzepaczka do jajek. Na szczęście szafki kuchenne są mocno zamykane, także jeszcze długo nie będzie miał wystarczająco siły aby je otworzyć. Ale... wieszanie się na suszarce do prania jak mały malpiszon jest zawsze, jak tylko suszarka wyląduje w pokoju, jak wyciagne odkurzacz, to syn jest pierwszy do trzymania rury, kiedy usłyszy,zenalewam wodę do mopa, słyszę charakterystyczne "plask plask" po panelach i już wiem, że ma włączony 6 bieg i zaraz będzie próbował zaglądać do wiadra. Moje kosmetyki? Niczym się tak fajnie nie rzuca jak buteleczką z pudrem. Ekspres do kawy? Tylko spróbuję kawę robić, to jak pająk się wspina po mnie, bo on chce patrzyc jak się kawę robi. Długo by wymieniacr, ale zawsze jest ubaw, tylko trzeba mieć stale oczy dookoła głowy:)

2017-12-20 11:01

To znaczy, że jest kreatywna:) Kiedyś przecież były głównie takie samodzienie stworzone zabawki.