Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Hemoroidy

Data utworzenia : 2017-06-15 11:34 | Ostatni komentarz 2021-07-07 11:32

konto usunięte

6650 Odsłony
46 Komentarze

Niestety... Ten problem dotyka wielu z nas, chociaż wstydzimy się o tym mówić. To jednak przypadłość jak każda inna i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Czy pojawiły Wam się podczas ciąży? A może dopiero po porodzie siłami natury? Jak sobie z tym radzicie? Czy któraś miała styczność z proktologiem i usuwała żylaki? Dzielcie się i nie wstydźcie.

2021-07-07 11:32

To było parę lat temu, także :D nie ma tematu 

2021-07-06 17:44

Tak dokładnie. To dolegliwość jak inne.. Nic nie  poradzisz na to że ciebie to spotkało 

2021-07-06 09:48

Pójdź najpierw do lekarza, nie diagnozuj się sama. 

Rozumiem jak kłopotliwe to może być, ale naprawde nie masz się czego wstydzić. Umów się do internistki- lekarki czy lekarza nie ma się co wstydzić. Dla nich dupa to dupa, nie zostali lekarzami po to żeby oglądać fiołki i jednorożce. 

Twoje zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem Twoje opory- do dziś pamietam jak byłam zdenerwowana jak miałam 13 lat i dostałam infekcji pochwy, i musiałam poprosić rodziców żeby mnie umówili do lekarza. Powiedziałam tacie i okazało się że nerwy były niepotrzebne. Rodzice to tez ludzie i tez mają ciała. 

A i serdecznie polecam te zioła na jelita https://kredensziolowy.pl/produkt/jeliherbs/ 

Wyregulują skutecznie prace układu pokarmowego. 

2019-08-02 13:22

mi nic tak nie pomagało jak na dobrą sprawę zioła z szałwii, skrzypu, rdestu ptasiego i korzenia prawoślazu.. długo się męczyłam i w sumie pierwsze co do leciałam z moim zestawem ziół do lekarza czy moge je brać w ciąży. jak młody zaczął mi przyciskać to co nie trzeba to jednak te moje prokt vitale mi pomogło i to dość mocno

2018-12-15 22:19

M.Wrzosek mi właśnie maści żadne nie pomogły ja mam o tyle nie wiem czy dobrze że nie czuje że są. Tylko wiadomo podczas kąpieli są wyczuwalne . Chciałam właśnie po porodzie się tym zająć i nawet usunąć , ale jak przy kolejnej ciąży wyjdą bo planujemy dwie to nie wiem czy się nie wstrzymać jak mi nie dokuczają

2018-12-15 11:31

@pati1990 nie przeszło do końca ale już mniej mi dokuczają od kiedy się podmywam za pomocą sprzętu o którym wspominałam wyżej. Dieta oczywiście jest ważna w internecie znajdziesz co trzeba jeść a czego lepiej unikać. A maści to chyba z tego co słyszłam nie są zbytnio skuteczne.

2018-11-20 16:19

J.WAMBERSKA jak robisz maść ?

2018-11-20 14:32

Mi wyszły w 8 miesiącu ciąży i po porodzie jeszcze więcej. Ja smarowalam maścia nagietkowa ktora sama robię. I jestem 7 tygodni po porodzie i nie ma śladu.