Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Aby było więcej włosków na głowie

Data utworzenia : 2016-01-10 21:25 | Ostatni komentarz 2016-01-16 22:34

angel8130

1516 Odsłony
13 Komentarze

Moja córka ma 6 lat i ostatnio w ciągu tygodnia aż 2 osoby stwierdziły,że ma mało włosów na głowie.Myślałam zawsze,że od spineczek do włosów ma ich tak mało.Po prostu ma rzadkie i cienkie te włosy.Czy istnieje coś,aby przyspieszyć wzrost włosków.

2016-01-16 22:34

Dziewczyny mi włosy wykazały po pierwszejciazy strasznie byłam u różnych specjalistów brałam różne leki zioła i próbowałam wszystkich metod otóż jeden stary specjalista powiedział że tyle ile mamy włosów w genach tyle mieć będziemy chyba że zaczniemy je niszczyć farbowanie prostowanie etc. Wtedy cebulki włosów się osłabia również różne choroby stres itp. Natomiast u dzieci prawda jest jedna geny

2016-01-16 17:13

Jakby było młodsze dziecko to odważyabym się na taki krok ale dla 6latki to już może być duży szok.

2016-01-16 10:03

Moja siostra miała taki sam problem ze swoją córa. Nie chciała jej niczego wcierac w głowę dlatego Poszła za radą swoje fryzjera i gdy mała miała 2 latka to siostra ściela jej włosy maszynka do strzyżenia dla mężczyzn :-p pamiętam, Wiktoria długo wyglądała jak chłopak ale teraz ma tak bujną czupryne ze normalnie jej zazdroszczę :-) Niestety jednak 6 lat to już zbyt poważny wiek na takie wyzwanie chyba :-) Dlatego można spróbować tego co pisały poprzedniczki może coś pomoże :-) Czasem takie włosy to sprawa genetyczna. Można też systematycznie je podcinac to powinny być gestsze :-)

2016-01-15 23:33

jest taki olejek łopianowy z czerwoną papryką, jego się wciera w skórę włosów i zostawia na 30 min, możesz spróbować, a najważniejsze to masowanie i najlepiej jakby miała pochyloną głowę do przodu, wtedy lepsze jest ukrwienie :) kup delikatny szampon do włosów np polecam z rossmana babydream (na dziale niemowlęcym) niebieskie opakowanie - ma bardzo dobry skład bez sztucznych dodatków i szkodliwych slsów. sama go używam dla siebie :)

2016-01-15 23:28

Czasami niestety jest to też sprawa genetyki i nic nie poradzimy, ale idź za poradami dziewczyn może to pomoże jeśli nie poczekaj może w późniejszym okresie się coś ruszy z tymi włosami. ,

2016-01-14 18:41

Angel spróbuj!!!! trzymam kciuki! ale fakt, faktem czasem tak bywa,że po prostu ma sie mało włosów i tyle...

2016-01-13 19:58

Moja córka zdrowo jest odżywiana.Wydaję mi się,że ma tak mało włosków po teściowej. Spróbuję również z tym masażem głowy.

2016-01-13 17:30

Wiecie co działa i u nas się chyba sprawdziło? Masowanie główki! codziennie myjemy główkę młodej intensywnie.. to podobno pobudza cebulki włosów do porostu.. no i oczywiscie też podcinanie.. ja sobie nie wyobrażam młodej obciąć na zapałkę-łatwiej jest z chłopcami w takich sytacjach ;) :D hehe ale polecam to masowanie-codzienne mycie głowy :)