Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

krew z siusiaczka

Data utworzenia : 2015-07-07 11:08 | Ostatni komentarz 2024-03-25 20:37

marta220889

4210 Odsłony
26 Komentarze

Hej dziewczyny szukałam ale nie znalazłam jak coś proszę i przekierowanie. Synowi 10 miesięcy od paru dni po ściąganiu w kąpieli napletka leci krew bardzo mnie to martwi do tego ma taki biały serek w siusiaczku jest tego bardzo dużo i ciężko to wymyc. Co to może być. Synek dopiero wyszedł ze szpitala i boję się ze znowu jest coś nie tak.

2015-07-07 12:24

Różnie to może być z tą krwią. Bo może pękła śluzówka przy mocniejszym odciąganiu, albo też po antybiotykoterapii w szpitalu wdała się jakaś infekcja, najczęściej grzybicza przy ujściu cewki moczowej, co daje kruchość śluzówki i jej podkrwawianie oraz taką białawą wydzielinę w większej ilości niż normalnie. A synka nie swędzi ten siusiaczek? Nie pachnie to w przykry sposób? Pokaż to rodzinnemu, choć wiem, że pewnie doktorów już macie dość, ale szkoda męczyć się z tym w czterech ścianach domu.

2015-07-07 12:05

Serek to jest brud który się często tam zbiera.. a krew? Może za bardzo ściągałaś napletek? I coś się naderwało... moim zdaniem warto by było udać się do lekarza.. niech to sprawdzi