Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Świąd PO porodzie

Data utworzenia : 2015-07-01 07:14 | Ostatni komentarz 2015-07-25 22:46

nienormatywna

2708 Odsłony
22 Komentarze

Dziewczyny nie znalazłam takiego wątku a jest masakra. Jestem 6 tygodni po porodzie i od tygodnia wszystko mnie swędzi! Całe moje nogi i ręce pokryły się małymi niewidocznymi dla oka krostkami, które swędzą niemiłosiernie! Krostki wyczuwalne są tylko pod palcami bo ich po prostu nie widać, ale mnie coś trafia szczególnie wieczorem ... Czy to możliwe, żebym teraz miała problemy z wątrobą? A może to hormony i trzeba odczekać? Miałyście tak???

2015-07-25 22:46

tak planuje - jutro moja tesciowa wraca z wakacji i mnie posmaruje i przeniose sie do pustego mieszkania mojej mamy - oby poskutkowało, bo zabrać się na tydzien do innego mieszkania z 2 miesiecznym dzieckiem nie jest takie łatwe ...

2015-07-25 07:29

O Boziu! Współczuję! A może konieczn iest jakaś dezynsekcja przez specjalną firmę, a Wy na jakiś czas byxście wybyli z mieszkania? Bo to to chyba nawet w łóżkach kanapach może siedzieć co?

2015-07-25 00:09

Didisia po maści siarkowej Zosi zeszła cala skóra, ja już 2 razy sie smarowałam maścią z pestycydami i dwa dni temu znów zauważyłam krostki swędzące na nodze ... to paskudztwo musiało się gdzieś uchować, a dopiero co skończyłam wygotowywać i prasować wszystkie nasze ubrania ... płakać mi sie chce i tyle

2015-07-24 16:00

Sprwa sądowa nic nie da, bo o mogla przynieść pacjentka, u której nie było jeszcze objawów i skąd mieli wiedzieć? A jak się teraz macie??

2015-07-08 16:56

zastanawiam sie bardzo nad sprawą sądową - pytanie tylko brzmi, jak im to udowodnie skoro to paskudztwo potrzebuje 6 tygodni od zarażenia zeby zaczęło swędzieć ... obecnie jest tak, że ja sama smaruje sie infectoscabem - nie moge po tym karmic 5 dni ... A mała nawet jesli jest zarażona to wyjdzie to dopiero za 5 tygodni, ale dermatolog przepisała mi dla niej maść cynkowo-siarkową z antybiotykiem i smaruje ją 2 razy dziennie i nie myję aż do piątku. Mam nadzieje, że ta maść wybije te pasudztwo zanim sie rozmnoży i zacznie drążyć kanaliki. Rozmawiałam o tym z koleżanką która jest na medycynie i wiecie co? To jest norma że ludzie ze szpitala ze świerzbem do domu wracają - ale o tym sie nie mówi, bo szpitale miałyby problem ... nigdy nie przestanie mnie zadziwiac ta nasza polska

2015-07-08 10:14

ja po porodzie nie miałam takiej sytuacji ale nie tak dawno będąc w ciąży i pani mi powiedziała, że to albo świerzb albo uczulenie. Troszkę więc wystraszyłam bo nie wiedziałam co to jest ten świerzb i skąd się bierze. Więc pani mnie zapytała czy ktoś w rodzinie choruje ja odpowiedziałam, że nie bo ani syn nie miał ani mąż bo i skąd. Więc kolejne pytanie jakie mi zadała to czy używam jakichś kremów więc powiedziałąm że jedynie oliwki z Johnsona żelowej , smaruje nią ciało tak jak robiłam to przy pierwszej ciąży więc kategorycznie zabroniła mi używać gdyż mówi ,że ona strasznie uwrażliwia. Byłąm zdziwiona jak to możliwe że dziecinna oliwka uwrażliwia. Zakupiłam wapno musujące jak mi poleciła i wypisała mi skierowanie na badanie pod kierunkiem świerzbu gdyby po wapnie nie ustało to. Więc odstawiłąm oliwkę i rzeczywiście wszystko przeszło mi

2015-07-08 06:54

Nienormatywna na twoim miejscu na pewno założyłabym sprawę o odszkodowanie. Tragedia żeby w XXI wieku takie choroby przynosić ze szpitala. Ja również udałabym się do innego lekarza aby skonsultować się w sprawie córeczki. Sama na własnej skórze się przekonałam, że ich diagnoza i sposób leczenie nie zawsze się potwierdzają.

2015-07-03 15:52

Nienormatywna masakra normalnie. A byłaś u dermatologa czy zwykłego lekarza. Według mnie u dziecka też to powinno być jakoś leczone, bo potem mogą się pojawić niemiłe powikłania, np. zapalenie tkanki podskórnej, naczyń limfatycznych itp. Może idź z dzieckiem jeszcze do innego lekarza, bo obawiam się, że to samo nie przejdzie. Kąp też małą w krochmalu, to troszkę powinno złagodzić świąd.