Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Gorączka przy ząbkowaniu

Data utworzenia : 2015-03-04 19:48 | Ostatni komentarz 2015-04-30 21:51

roxi133

20092 Odsłony
19 Komentarze

Witam Mój półroczny synek od wczoraj rana do teraz ma gorączkę.. W sumie raz jest,raz znika i tak falowo się pojawia. Dziś rano np. miał 39 stopni..Więc dałam mniejszą dawkę syropku i po jakimś czasie już normalna temperatura.. A później znowu główka ciepła parę razy.. Innych objawów brak. Dziecko radosne,czasem marudzi trochę ,dużo śpi,je normalnie,nie wymiotuje ani nic z tych rzeczy i byliśmy u lekarza i wszystko w porządku,nie ma się do czego przyczepić... Dziecko nie ma nawet kataru. Myślicie,że przy ząbkowaniu może temperatura tak długo trwać? trochę się martwię,bo jednak to pierwszy raz ma taką gorączkę...

2015-04-30 21:51

trzydniówka :)

2015-04-15 19:43

I co wyszło?

2015-04-15 19:02

Udałam się juz dobry miesiąc temu do lekarza haha :)

2015-04-15 17:29

Niekoniecznie ząbki. Może też być infekcja np dróg moczowych. Często nasze mauchy przy gorączce są w dobrej formie. Mój nawwt przy duszności fikał na mcie..Musisz obserwować i jak coś to udać się do lekarza

2015-04-15 16:14

to u mnie jak pierwsze dziecko, czyli Kamilka, moja córcia miała ząbkowanie prawie rok temu i miała gorączkę no to jedynie co robiłam to zbijałam jej gorączke, tutaj można o tym poczytać: http://www.biomedical.pl/dziecko/goraczka-u-dziecka-789.html jakoś to przeszłyśmy, teraz czekam na to co będzie u synka :) u niego ząbkowanie już w niedługim czasie powinno się zacząć, nie jest to może najłatwiejszy okres ale cóż, tzreba przetrwać :)) może akurat u niej obejdzie sięto lepiej, lżej.

2015-03-10 11:59

roxi podawaj ibuprofen w syropie. Gdzieś wcześniej pisalam, ze on dodatkowo ma działanie przeciwzapalne i bedzie ładnie leczył dząsełka jak zęby beda się wyrzynać. tak to już jest z zebami , ze trzeba się nameczyć. ale za to jaka radość pożniej jak pojawi się pierwszy ząb na przeddzie :D

2015-03-09 18:41

Pamiętam pierwszą gorączke u synka też się bałam ale tak jak u was wychodziły ząbki i to dwa na raz ja podawałam czopki viburcol są one polecane dla dzieci przy ząbkowaniu ,fajna też jest maść dentinox

2015-03-05 12:50

Chyba jednak zęby :) Od wczoraj wieczora nie było gorączki po czopku już a dzisiaj dziecko jak nowonarodzone ;) od rana krzyczy,śpiewa więc raczej już nic nas nie zaskoczy i chyba pora wypatrywać ząbka na dniach :)