Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Nietolerancja kurczaka

Data utworzenia : 2014-11-19 23:44 | Ostatni komentarz 2015-02-11 13:20

Paula.Nolbert

3099 Odsłony
11 Komentarze

Mój syn nie toleruje kurczaka pod żadną postacią zawsze go zwraca czy ktoś może coś poradzić , albo miał podobną sytuację ?

2015-02-11 13:20

to prawda, ze takie mieska jak cielecina czy jagniecina sa bardzo drogie ale ja jak kupie kawalek to mam tyle porcji, ze ho ho. Nasz maluszek potrzebuje tylko 10g mieska dziennie...wiec porcjuje po ok.20g i od razu gotuje obiadki na 2 dni..

2015-02-11 10:02

Jest droga niestety ale za dobre trzeba placic wiecej ...My raz na jaaaakiś czas sobie zrobimy z sosikiem ale ogolnie kupujemy ja tylko dla K. i On zjada za jednym razem kawałek wielkosci jajka ...mniejsze dzieci zjadaja jeszcze mniej :) Fajnie jak ktos ma dostep tak jak ja do swojskiego mieska ..wiem ze ludziom z duzego miasta jets o wielee trudniej takie miesko zorganizowac ale dla zdrowia warto sie nagimnastykowac zeby zjesc dobrze:)

2015-02-11 00:34

Cielęcinę warto kupić dla dziecka. Taki maluszek nie zjada jej dużo i nie wychodzi to strasznie drogo.

2015-02-10 22:32

ja również podaję kurczaka, ale w małych ilościach . Więcej jej podaję łososia, indyka i królika . Królika kupuje w całości, porcjuje i zamrażam, mam na kilka zupek. Cieleciny nie kupuje bo zwyczajnie mnie na nią nie stać

2015-02-10 17:53

kurczaki bardzo czesto nafaszerowne sa antybiotykami, jesli nie masz dostepu do zdrowych kurczakow to lepiej zastap to miesko innym zdrowszym swojemu dziecku. ja mojemu synkowi wcale nie podaje kurczaka, podaje mu natomiast indyka, krolika, cielecinke, jagniecine, wolowinke, ryby morskie...tak wiec jest z czego wybierac :)

2015-02-10 12:01

donnavito ma rację. Zresztą ja bym odpuscila calkowicie chociaz na jakis czas... Spróbuj inne miesko ..mój mały ogólnie za miesem nie przepada ale królik jest fantastycznym mieskiem dla niego..cielecinka tez fajna także daj na razie spokój maluszkowi i postaraj sie wprowadzic inne miesko :)

2015-02-08 23:31

Proponuje sprawdzic, czy reaguje tak na kurczaka ze sklepu i od rolnika ze wsi też tak samo? mies w sklepach jest niestety nafaszerowane dodatkami, kurczaki sie karmi tak, ze lepiej nie mówić, dostają antybiotyki itp. Na to świnstwo dziecko moze być uczulone, a nie na samo mięso.

2014-11-21 22:11

na dzień dzisiejszy zastąp kurczaka innym mięsem a z czasem spróbuj wrócić do tego mięsa i zaobserwować jak synek się po nim czuje.