Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

wielkość jąder

Data utworzenia : 2014-10-10 13:47 | Ostatni komentarz 2014-12-05 12:03

Justyna.Naumiec

10082 Odsłony
18 Komentarze

Witam! Jestem mamą 4 miesięcznego synka, który jest wcześniakiem. Ostatnio zauważyłam u niego, że ma jedno jajeczko większe od drugiego. Czy może to wodniaka jąder, czy też jest to w przypadku chłopców normalne i z czasem będą one takie same?

2014-12-05 12:03

greendream dziękuję bardzo :) całe szczęście u mojego synka jest już dużo lepiej, więc może faktycznie nie ma się co martwić :)

2014-12-05 01:35

Kochana chłopcy zawsze mają jedno jądro większe a drugie miejsze...tak samo kobiety mają lekko asymetryczne piersi. Mój synek ma dwa wodniaki jąder i lekarz mi powiedział ,że to się wchłonie i nie mam co się przejmować. Wię ckochana nawet jakby to był wodniak to nie masz co się smucic i zamartwiac ;)

2014-12-03 22:11

No dokładnie będę bardziej spokojniejsza gdy skonsultuje to z pediatra,wolę żeby sprawdziła czy wszystko jest w porządku.Dziękuje Justynko

2014-12-02 22:59

Agusia8 pójdź do pediatry na konsultacje. Specjaliści i mamy piszą, że chłopcy tak mają i pewnie nie ma się czym martwić, ale jednak, co lekarz, to lekarz, a ty przynajmniej będziesz miała spokojne sumienie.

2014-12-02 22:33

Ja zauważyłam że mój synek też ma ten ranem problem i jedno jąderko ma większe od drugiego czy powinnam z tym pójść do pediatry i zapytac ja o to lepiej żeby to zbadała?Wcześniej nie sprawdzalam na to uwagi ale po tym wątku mam teraz wątpliwości i chyba pójdę z tym i dla spokoju zapytam pediatrę o to czy tak powinno być.

2014-11-24 20:02

Tak byłam u naszego pediatry, który stale podczas badania również "zagląda" małemu w pieluszkę :) póki co lekarz uważa, że jest coraz lepiej, a jądra nie są, aż tak bardzo różne.

2014-11-23 03:49

Asymetria budowy to jedno jednak trzeba bacznie obserwowac malucha czy to przypadkiem nie obrzęk. Moja znajoma miala z synkiem problem ze skrętem jader. Swoją drogą Justyna byłaś już u lekarza z małym?

2014-10-13 13:23

Witam. U chłopców tak bywa, że jedno jądro może być nieco większe od drugiego. Nie jesteśmy symetryczni. U Pani synka może być niewielki wodniak jądra. Jeżeli Pani się niepokoi proszę Maluszka pokazać chirurgowi dziecięcemu, który rozwieje wątpliwości. Lepiej jak doktor się wypowie po zbadaniu dziecka. Jest to ważny narząd dla mężczyzny i bez zbadania trudno się wypowiadać. Pozdrawiam.