Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Pogaduchy (1477 Wątki)

witaminy

Data utworzenia : 2013-06-18 22:02 | Ostatni komentarz 2022-01-20 16:33

marzenier

5872 Odsłony
21 Komentarze

Hej Dziewczyny Polećcie no jakieś witaminy:):) Włosy mi lecą garściami Jestem 9 miesięcy po porodzie i myslałam że to mnie ominie a tu sruuuuuu Kilka tyg.temu się zaczęło Masakra. Dziwię się że mi się jeszcze odpływ w wannie nie zatkał :):) Najgorsze jest to że gubię je dosłownie wszędzie i potem latam jak wsciekła z odkurzaczem bo włos tu włos tam i strasznie mnie to wkurza taką jakąś manie mam... może znacie jakieś dobre suplementy tylko nie belisse bo po niej to apetyt mam jakiś taki straszny nie wiem z czego wynikający :):) z góry dziękuję :):)

2013-11-07 15:54

jest i herbatka z pokrzywy ale można też zrobić płukankę z pokrzywy ,pokrzywa pomaga na wypadanie włosów i regeneruje je, jest znana też jako środek na wzmocnienie korzonków włosowych i zapobiegający łupieżowi herbatka z pokrzywy pomaga na -przyrost włosów -leczy choroby skórne -po porodzie pomaga wrócić do formy -ułatwia przemianę materii - zawiera witaminy A , K , B2 , C -wzmacnia włosy , skórę , i paznokcie dlatego warto pić herbatkę z pokrzywy

2013-11-07 12:30

Swego czasu zachorowałam na łysienie plackowate spowodowane stresem. W jednym miejscu wypadł mi cały pukiel włosów. Wtedy lekarz zalecił mi stosowanie takich specyfików jak: Alpicort - tyle że to steryd do wcierania w skórę głowy Loxon 5% - też do wcierania i witaminy Vitapil z biotyną. Do tego szampon Dermena. Sam dermatolog był zdziwiony, bo włosy zaczęły mi odrastać po około miesiącu stosowania, co się ponoć bardzo rzadko zdarza. A teraz nie ma śladu po tym że kiedyś tak wypadały mi włosy. Także polecam taki zestaw.

2013-09-16 11:57

Mi też po ciąży zaczęły włosy wychodzić garściami. Co prawda mam bardzo długie i gęste włosy, jednak bardzo mi to przeszkadzało. Odpływ pod prysznicem już raz był zatkany ;) Narzeczony będąc u fryzjera zapytał o mój problem, a ten polecił szampon Kèrastase specifiqe. Przyznam, że po kilku użyciach zaczęłam zauważać pewną poprawę. Dodatkowo używam skrzypowitę i tracę znacznie mniej włosów.

2013-09-16 11:07

Żadna kuracja czy to zewnętrzna czy wewnętrzna nie przyniesie rezultatów jeśli będzie stosowana okazyjnie. Kiedyś brałam na włosy, skórę i paznokcie belissę, a dawno dawno temu Dromin. Efekty były, tylko, że ja jeszce bylam w domu rodzinnym i mama mi przypominała codziennie :)

2013-09-15 13:19

Właśnie wszystko byłoby ok gdyby była ta systematyczność o której czasem zapominamy. Przynajmniej ja.Wróciłam ostatnio do tabletek ambioskrzyp,bo włosy zaczęły mi strasznie lecieć.A kiedyś okazał się skuteczny.

2013-09-15 09:33

B.kruszko ale to jest herbatka ziołowa? Są też różne mieszanki na włosy, skórę, przemianę materii ale paskudne w smaku. Czy ta pokrzywa jest do przeżycia? Najgorsze jest to, że kuracje ziołowe muszą być b. długo i systematycznie stosowane aby przyniosły jakieś efekty. A mi czasem brakuje samozaparcia :(

2013-09-14 22:48

pokrzywa do picia wzmacnia włosy

2013-06-30 20:50

Uwielbiam własnoręcznie przyrządzone specyfiki, nie wierzę natomiast w syntetyczne witaminy. Wystarczy zdrowo się odżywiać, stosować zróżnicowaną dietę, a i ciało lepiej wygląda i kilogramy uciekają;)