Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Spray do czyszczenia uszu

Data utworzenia : 2014-08-05 19:14 | Ostatni komentarz 2015-03-05 19:25

E.Nowak

4723 Odsłony
23 Komentarze

Witam , Dziś byłam na badaniu słuchu z moją 6 miesięczną córką badania są bardzo dobre tylko dostała 2 zalecenia tak więc 1 to zakupić spray do uszu .. Tylko pytanie jaki jest tyle ich na rynku ... 2 zalecenie to przy kąpieli nie bać się nalewania wody w uszy i to bardzo mnie zdziwiło bo zawsze uważam żeby nie nalać . Proszę Panią Ekspert o odpowiedzi do nurtujących mnie pytań

2014-08-06 19:16

W ogole nie powinno sie uzywac tych patyczkow, nawet tych dzieciecych, ponoc uszy powinny sie same oczyszczac, wlasnie woda albo tym sprayem.

2014-08-06 12:33

E.Nowak nie używaj patyczków do uszu. Dziecko może się poruszyć i patyczek może wejść za głęboko.

2014-08-05 21:50

Ja slyszalam bardzo dobre opinie o tych sprayach do uszu, musze wyprobowac u mojej corci:)

2014-08-05 21:43

p.s. lepiej przeniesc watek do działu "zdrowie"

2014-08-05 21:42

Dziewczyny, z tego względu,iż korzystamy z poradnii audiologicznej, pozwolę sobie przekazać rady naszej Pani Audiolog. Otóż nie ma medycznych przeciwskazań do sytuacji, gdy podczas kąpieli do uszka przedostanie się woda. Oczyści nam ona uszka, a w zaden sposób ich nie uszkodzi, poniewa wszelkie "struktury słuchowe" położone są głębiej. Należy tylko pamiętać, aby po kąpieli uszka dokładnie wytrzeć. Jeśli chodzi o spray do uszu, polecam Otomer Baby, który czyści uszka bez konieczności użycia patyczków..Woskowina wypływa i wystarczy ją tylko przetrzeć. Zamiast sprayu można używać samej wody z odrobiną mydełka, nasączyć nim gazik i tak przetrzeć. Broń boże nie używamy patyczków!

2014-08-05 21:29

E. Nowak słyszałam, że bardzo dobre sa spraye z firmy Olivocap. A co do zalewania to też bym radziła ci tak jak Pani doktor. Jeśli się zaleje to nic się nie stanie. Dziecko przez 9 miesięcy uszy miało cały czas zalane i nic sie nie stało.

2014-08-05 19:54

tak się podpinając trochę do tematu uszu jak już Pani ekspert będzie się wypowiadać....ostatnio Pani doktor powiedziała że syn ma dużo woskowiny, czy powinnam to jakoś czyścić ?