Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Spray do czyszczenia uszu

Data utworzenia : 2014-08-05 19:14 | Ostatni komentarz 2015-03-05 19:25

E.Nowak

4724 Odsłony
23 Komentarze

Witam , Dziś byłam na badaniu słuchu z moją 6 miesięczną córką badania są bardzo dobre tylko dostała 2 zalecenia tak więc 1 to zakupić spray do uszu .. Tylko pytanie jaki jest tyle ich na rynku ... 2 zalecenie to przy kąpieli nie bać się nalewania wody w uszy i to bardzo mnie zdziwiło bo zawsze uważam żeby nie nalać . Proszę Panią Ekspert o odpowiedzi do nurtujących mnie pytań

2015-03-05 19:25

Ja na razie nie stosuje żadnych sprayow. Jedynie mocze potyczek w soli fizjilogicznej i przemywam malzowine uszna i delikatnie na brzegach wejścia do ucha. Nie wsadzam do środka bo jeszcze można uszkodzić błonę. Woskowina chroni tez uszko wiec myślę że za dużo nie trzeba jej usuwać.

2015-03-04 21:03

no pewnie jak masz tyko możliwość to skonsultuj to , zawsze to bewniesz pewniejsza :) myślę że jeśli laryngolog zaleci przeczyszczenie to nie ma obaw przed jednorazowym ( czy od czasu do czasu) zastosowaniem , :) zobaczysz co doradzi lekarz :)

2015-03-04 11:10

Też myślałam czy kupić ale wszędzie słyszę,że powinno się jak najmniej kombinować w uszku... Tylko wydaje mi się,że ma za dużo tej woskowiny w środku i wygląda to jak korek ale boję się tego ruszać nawet sprayem... Chyba przejdę się do laryngologa może mi doradzi...

2015-03-03 21:13

ja po dwóch zpaleniach uszka u mojego synka stwierdzam że im mniej 'pakujemy' do uszu tym lepiej,,,, co ma wylecieć to wyleci a co ma zostać to zostanie , teraz myję tylko tyle ile widać i ile sięgnę palec bez wysiłku i szarpania z dzieckiem i póki co mamy spokuj z zapaleniami ...

2015-03-02 10:45

Nam też pediatra kazała kupić taki preparat i się zastanawiałam nad jego bezpieczeństwem. Wchodzę na forum lovi a tu taki temat :)

2015-03-02 10:04

powiem tak do czyszczenia uszu żaden spray jest nie dobry przynajmniej u mojej Oliwii po takim cvzymś tylko sie pogorszyło miała strasznie duzo woskowiny w uszkach do tego stopnia że miała po zaklejane dziurki ciągła sie za uszka drapała i ciągle płakała w aptece kupiłam specjalna olejuszke do uszek dla takich maluszków ale po niej było jeszcze gorzej więc udaliśmy się do laryngologa jakie ja tam zjebki dostałam że w ogóle coś takiego u dziecka stosuje od tamtej pory codziennie wieczorem po kąpieli zakrapiałam małej uszka po jednej kropelce wody utlenionej do każdej dziurki i wszystko znikło jak ręka odjoł

2015-03-02 01:16

Jest taki spray audispray baby. Może być stosowany u niemowlaków. Dla starszych dzieci jest audispray junior. W aptece kosztuje około 25-30zl.

2015-02-28 23:21

Bez wizyty u laryngologa nie pryskałabym niczym do ucha dziecka.