Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Nowotwór oczka u niemolęcia

Data utworzenia : 2014-07-12 12:18 | Ostatni komentarz 2014-07-24 15:40

Didisia

4190 Odsłony
21 Komentarze

Drogie Mamy, oglądając wiadomości w tv, był reportaż o chłopcu, u którego z pozoru zdrowiutkiego, przez przypadek zdiagnozowano nowotwór oczka. Dlaczego przez przypadek? Otóż podczas robienia Malcowi zdjęć, na każdym miał dziwny "błysk" w jednym oczku. Dzięki temu, że nie zignorowano tego zjawiska, została wykryta choroba. Po co ten wątek? Chciałam Was prosić, byście dla dobra Waszych Pociech zwracały uwagę, na takie dziwne, niecodzienne rzeczy, bo czasem coś co jest banałem, może okazać się "złe". Życzę dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków.

2014-07-13 12:26

Didisia też to oglądałam i dokładnie taki "banał " ....zazwyczaj bardzo poważne choroby zaczynają się od zauważenia takiego banału ...szkoda tylko że tak wiele rodziców bagatelizuje taki drobiazgi

2014-07-13 08:47

Najgorsze jest to, że taki "banał" jak błysk w oczku, coś, na co nieświadomy zagrożenia rodzic, bez wiedzy zaawansowanej, nie zwróciłby uwagi, może byc zagrożeniem dla życia i zdrowia dziecka :( jednak baczna obserwacja naszych dzieciaczków, podstawą! i ja juz teraz wiem, że jak mi ktoś zarzuci, że jetem przewrażliwiona, że wymyślam, to będę miała to w nosie... Jest nw tym świecie tyle chorób...

2014-07-12 23:08

Intuicja matki to naprawde potezne narzedzie.

2014-07-12 22:43

zawsze jak czytam takie rzeczy to jestem pełna współczucia i jest mi przykro....... faktycznie tylko dzięki uporowi , determinacji i instynktowi rodzicow wykryto chorobę. Tak jak pisze kasik 324 nie można lekceważyc naszych podejrzeń, jesli cos nas trapi lepiej spytac lekarza, czasem nawet kilku. Zdrowie naszych dzieci jest najwazniejsze.

2014-07-12 21:17

Dziękuję Didisia, bo ja nigdy bym o czymś takim nie pomyślała....wydawałoby się, że to błysk spowodowany lampą, a tu nowotór....Dziecko musi mieć wspaniałych i wytrwałych rodziców, którzy drążyli temat. Wniosek z tego nasuwa się tylko jeden-zawsze ufajmy swojej intuicji, jeśli co nam mówi, że z naszemu dziecku coś dolega to nie odpuszczajmy, bo w porę postawiona diagnoza może uratować mu życie.