Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Uszy - dziecko wsadza palce do uszu

Data utworzenia : 2014-07-08 11:52 | Ostatni komentarz 2014-07-10 22:36

A.Smaga

27094 Odsłony
29 Komentarze

Drogie mamy i Dr. mój synek ma 10 mies i cały czas wkłada palce do uszu i strasznie sobie tam gmera do tego stopnia że robi sobie rany byłam już u pediatry i otolaryngologa (wcześniej 3 tyg był leczony antybiotykami) i dowiedziałam się tylko tyle że samo mu minie i faktycznie że uszka są brzydkie w środku.. Tyle to wiem sama dodam że zawsze zbiega się to z zębami ,nie wiem co już robić czy któraś z was miała też taki problem?!

2014-07-10 22:36

super wiadomość ,,,

2014-07-10 20:15

Mały ma obcięte paznokcie co nie zmienia faktu że drapie, podejrzewam że ma po prostu "zakorkowane" uszka po maściach które brał przy poprzednich stanach zapalnych. Gardło ma czyste tak samo jak i nosek bo miał ostatnio sprawdzane. A mi cudem udało się na teraz na nfz załatwić małemu wizytę w światowym centrum słuchu w kajetanach mam nadzieję że tam nam pomogą więc z niecierpliwością czekam na wizytę.

2014-07-10 13:38

a my jesteśmy po wizycie już i pani dr powiedziała że uszka są ok ,infekcji ani zapalenia nie ma , powiedziała ze od ząbków uszka boleć nie powinny ...raczej mogą ją swędzieć od świądu spowodowanego jej alergią albo może tak działać na nią wosk w uszkach :)

2014-07-10 11:33

Tak tak Beata, ona często chorowała na angine szczególnie i taki nawet grubszy głos miała. raz jej wycinali, ale coś tam poszło nie tak i po kilku mc jeszcze raz wycinali

2014-07-10 11:11

kasik324, przy chorych migdałkach dziecko często choruje.

2014-07-09 21:05

Mojemu też czasami się zdarza rozdrapać uszka, ale to przez paznokcie, bo nie mogę obciąć przez sen, bo się budzi, a jak trzymam go na kolanach, to czasami udaje mi się obcjąć tylko dwa paznokietki... Wydaje mi się, że gdyby były większe orobkemy z uszkami, to tak jak pisze Beata, byłby problem ze ssaniem. Chyba, że nurofen blokuje...

2014-07-09 20:50

Aha, a ja myślałam, że zawsze.... ale my i tak pediatre zmieniamy, bo ta nasza z powolaniem całkowicie się minęła.... Beata74 tak nie do końca zgodzę się z tymi migdałkami, bo moja siostrzenica ma teraz 6lat i już dwukrotnie wycinali jej migdałki, a nigdy się tak nie zachowywała, nie drapała uszek.

2014-07-09 20:12

Kasik, bo lekarz ogląda uszka przy infekcjach. Jeśli nie zgłaszasz przed szczepieniem niepokojących objawów typu gorączka, kaszek, katar to nie bada uszek.