Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Bakterie w moczu u cieżarnej

Data utworzenia : 2014-06-26 17:44 | Ostatni komentarz 2022-01-17 11:21

Konto usunięte

54711 Odsłony
63 Komentarze

Od kiedy zaszłam w ciążę mam bakterie w moczu. Są one nieszkodliwe - tak mówi lekarz, gdyż wystarczy, że popiję kilka dni sok z żurawiny lub wodę z cytryna i jest po kłopocie na tydzień. Po tygodniu znowu wracają. Nie chcę łykać żadnych tabletek - lekarz też mi ich nie karze brać. Czy mamy też miałyście podobny problem w ciąży? Jak sobie radziłyście?

2022-01-17 11:21

Czy ja wiem czy tak głupio się odezwać ja Jeżeli coś by mnie niepokoiło zaraz bym dopytywała i sugerowała żeby może jednak coś przepisał albo zalecił jakiś inny sposób pamiętam że mi ginekolog mówił że warto jest jeść sobie może nie codziennie ale co kilka dni garść żurawiny może być suszona jest to fajna przekąska i dobrze działa Właśnie na pęcherz i układ moczowy

2021-10-15 23:30

Dokładnie nie tylko dla kobiet w ciazy bo dla dzieci są inne :) 

2021-10-15 16:33

Często ph w ciazy idzie w gore 

2021-10-15 11:10

swiezoupieczoamama - jeśli masz jakieś wątpliwości to porozmawiaj z lekarzem. Zapytaj się. Powinien ci wszystko wyjaśnić. A ty będziesz spokojniejsza dzięki temu :) 

 

Prawda jest taka, że dla kobiet w ciąży normy są trochę inne niż standardowo mają labolatoria, więc nawet jeśli my widzimy, że coś się podwyższone lub obniżone, to dla naszych lekarzy prowadzących ciążę będą wyniki w porządku. Dla nich bardzo ważne jest żelazo i abyśmy anemi nie miały. A jeśli chodzi o mocz to martwią się białkiem w moczu. 

2021-10-14 12:18

Swiezoupieczonamama może powiedz swojemu ginekologowi że martwi Cię wynik ph i czy nie powinnaś czegoś zastosować. Ale warto też brać pod uwagę że lekarze nie interpretują wyników pojedynczo tylko patrzą na całokształt. Ja w jednych badaniach też miałam podwyższone wartości przy którejś pozycji ale lekarz mi powiedział że wyniki mam idealne.

2021-10-14 10:48

Mi od początku ciąży ph wychodzi troszkę za wysokie jednak lekarz nic mi na to nie przepisuje, bo twierdzi że prawie w normie. Trochę mnie to dziwi bo aż mi się nasuwa na język żeby coś mi przepisał ale jest mi głupio się odezwac

2021-10-11 22:11

Ja nie miałam, dopiero na sam koniec mi coś wykazało jednak mój ginekolog stwierdził że nie bd mnie faszerował przed porodem 

2021-10-10 07:26

W pierwszej ciąży miałam często infekcje więc często dostawałam globulki. W drugiej nie miałam wogole