Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Spanie buzią do poduszki

Data utworzenia : 2014-06-04 22:29 | Ostatni komentarz 2015-04-03 16:55

mlecznakrowka

5095 Odsłony
19 Komentarze

Mój 9-miesięczny syn przyprawia mnie o dreszcze..... Podczas snu cały czas przewraca się na brzuszek i chce spać buzią do poduszki a ja bojąc się o niego cały czas go odwracam i przekładam na bok.Nie budzi się przy tym. Potrafi przez całe łóżeczko" przewędrować "a ja się boję że może się przydusić... Nie wiem co w sumie można z tym zrobić...

2014-06-07 00:56

eee, to już nie jest dzidziuś, tylko całkiem duży chłopiec ;) nie rozumiem zmartwienia. do przedszkola go będziesz odwracać? chłopak lubi tak spać i niech śpi na zdrowie :) tylko poduszkę mu zabierz, bo jej wcale nie potrzebuje. daj mu spać, jak chce. mój syn śpi na brzuchu od kiedy tylko nauczył się na niego przewracać (ok. 5 mies.). w życiu by mi nie przyszło do głowy, żeby go przekręcać. jeśli dziecko jest na tyle silne, żeby samemu zmienić pozycję ciała (na wygodną dla niego i komfortową zapewne), to jest też na tyle silne, żeby obrócić główkę dla wygodnego i niezakłóconego oddechu.

2014-06-05 14:31

Wystarczy , ze podusie schowasz do szafy ..bedziesz spała spokojnie , bo małemu nie bedzie groziło uduszenie , ale jestem zdania tego co mraczek dziecko ma instynkt obronny ...lecz po co kusic los .

2014-06-04 22:44

A ja w ogóle się zastanawiam dlaczego Twój maluszek śpi na poduszce bo raczej dzieciom do 1 roku życia nie zaleca się spania na poduszce , oczywiście obawy możesz mieć ale dziecko ma instynkt obronny i na pewno wtedy odkręci się w druga stronę .Ale ja bym się bała jak by mój 11 miesięczny synek spał na poduszce, to nawet gorzej dla kręgosłupa