Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1055 Wątki)

Polip

Data utworzenia : 2014-05-04 11:25 | Ostatni komentarz 2014-05-25 07:11

konto usunięte

4223 Odsłony
19 Komentarze

Słuchajcie dziewczyny , pamiętacie jak Wam mówiłam , ze opiekowałam sie niedawno Sz. chrzesniaczka 2 letnia ? Mówiłam ,ze okropnie chrapie ..wciaz jej w nosie szeleszczy a w dodatku robi kupkę z krwią ..wczoraj pękł jej prawdopodobnie POLIP ...Leży w szpitalu ,Co wiecie na ten temat ? Polip Nosa i Jelita u niej i to i to by sie zgadzało ale czy oba na raz moga byc ? Śluz w kale i krew miała ( jelita ) Chrapała i ogólnie jakas taka blada wciaz była ( nosa ) Spotkałyscie sie z tym ? Co może Pani Ekspert powiedziec na ten temat

2014-05-06 08:39

Kurde trudny temat, ale na pewno malutka musi być dobrze zdiagnozowana. Ja bym się bała, żeby takie rzeczy nie przerodziły się w sprawy onkologiczne... oby nie!!!!

2014-05-05 20:21

Didisia ..mnie wlasnie to zastanawia ...Robila kupke z domieszka krwi , chrapie i czesto choruje ..ciezko tez z tych chorób wychodzi ...Podobno wyszło to z niej jak zrobiła kupke

2014-05-05 15:53

Moniu moja kuzynka też od niemowlaka zmagała się z polipami w drogach oddechowych, gdzieś w okolicach noska, gardła. Chapać, strasznie chrapała i do tego w nocy się dusiła.trzeba było pilnować, by spała na półsiedząco. Najgorsze, ze miała kilka operacji, by je usunąć, a ona cały czas odrastały. Polipy objawiają się tez bardzo częstymi infekcjami. Z tego co wiem zaczęły wolniej narastać jak usunieto jej wszystkie migdały. Natomiast do tej pory, a jest już dużą pannicą musi się kontrolować, gdyż polipy odrastają jej w róznych częściach ciała