Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

infekcja miejsc intymnych

Data utworzenia : 2014-03-01 12:06 | Ostatni komentarz 2014-04-03 21:44

KasiaCom

2810 Odsłony
12 Komentarze

Witam, Niestety nie wiem czy taki wątek jest (weiem, że dla kobiet w ciązy on powstał) jednak chodzi mi o kobiety juz po ciązy czy przed. Ja jestem po porodzie 5 miesięcy. Wcześniej nie zdażyła mi się żadna infekcja intymna, w ciązy raz i dostałam globulki. Ale ostatnio zauważyłam, że nie mam w ogóle "dni suchych" , sama też czuje jakiś nieprzyjemny zapach, za to wydzielina jest normalna jak zawsze przeźroczysta. bardzo się boje, że do czasu aż doczekam sie na wizytę u pani doktor i jeśli okaże się to infekcja, że za mocno sie rozwinie. Podmywam się, często zmieniam wkładki. Nawet wyczytałam gdzieś cze rozcieńczonym aloesem żeby przemywać i też tak robię. jednak zastanawiam się czy to jest infekcja, czy to jakiś skutek uboczny jest po cc . czy któraś z Was miała podobny problem? Ja nie miałam nigdy infekcji (poza tą w ciązy, która typowo śluzem sie objawiała koloru hmm żółtawego) a teraz sama nie wiem co to?Pomóżcie bo ja codziennie wydzwaniam do gin czy się nie da wcześniej przyjąć.

2014-04-03 21:44

Trzymam kciuki aby wszystko poszło pomyślnie, być może organizm po ciąży jest osłabiony i łapie różne infekcje:-( ja po 2 latach odczuwam zęby :-( ale jeszcze ze 2 wizyty i wszystkie wylecze

2014-04-01 15:25

Anita czekam niestety, bo ostatnia wizyta wypadła tak, że dostałam miesiączkę i nic z tego nie wyszło i teraz znów na swoją kolej czekam:/ Chcę iśc do swojej pani doktor, bo jest sprawdzona, nie chcę znów trafic jak w ciązy na takiego co to uważa, że jak w Afryce powinnam w 12 tyg przyjść.W każdym razie wizyta za niecałe 2 tyg więc jakoś poczekam, teraz aloes wyleczył trochę więc mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

2014-04-01 15:05

Kikacu nie powinno swędzieć, to może być objaw alergiczny, warto iść do lekarza lepiej skontrolowac, mozę zaleci cytologię.

2014-04-01 14:43

Anita dostałam jakiegoś podrażnienia jak zaczęłam stosować nie każdy kosmetyk na mnie dobrze działa, ostatnio jedynie szare mydło mnie nie uczulało. Nie wiem może to właśnie kwestia jeszcze hormonów po ciąży. Ale na pewno spróbuję jeszcze wykorzystać ten płyn, może ze mną teraz jak z dziećmi, nie wiem. Dziękuję w każdym razie za pomysł. Płyn się nie zmarnuje na pewno, jak nie będę mogła go dalej używać to dam siostrze na wypróbowanie. A może on tak działa, że najpierw swędzi? Może się za szybko poddałam?

2014-04-01 14:12

Aloes? Kurcze to nie pomógł ci ten płyn?

2014-04-01 13:05

Zgadzam się Lipka z Tobą wizyta u gin jest najważniejsza, bo czasem niestety nie obejdzie się bez leczenia antybiotykiem. Ja na swoją wizytę jeszcze czekam, ale na pewno wspomnę o moim problemie.

2014-03-31 22:52

U mnie z tymi infekcjami jest zupełnie odwrotnie. Przed ciążą cały czas sie z tym borykalam, a teraz odpukać w niemalowane wszystko jest jak najbardziej w porządku. Mi pomagało przemywanie miejsc intymnych roztworem z tamtym rosa, ale prawda jest taka, ze nie na każdego wszystko działa i czasami potrzeba czasu żeby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ale niezbedna jest nimi wszystko wizyta u ginekologa.

2014-03-31 15:13

znalazłam sposób (na wizyte niestety czekam wszędzie te kolejki:/) rozcieńczony sok z aloesu na wacik i przemywałam się i pomogło. I teraz nie wiem czy to była infekcja czy nie. Ale grunt, że przeszło. Jeszcze raz dziękuję, a innym też polecam w razie gdyby coś ALOES :)