Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1034 Wątki)

DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE CO KUPUJECIE

Data utworzenia : 2013-01-23 20:12 | Ostatni komentarz 2021-07-04 06:27

MalaJusti1989

4878 Odsłony
23 Komentarze

mam konto na facebooku i pewna dziewczyna udostępniła informacje dla nas wszystkich ,dziecku kupowała kaszkę z Nestle i w jej zawartości w środku znalazła szczura bądź myszę zeschniętą same zobaczcie to ten link https://www.facebook.com/kamila.trojak.5/posts/496518937050900 co o tym myslicie ?

2021-07-04 06:27

Mamabuc albo jakieś żuczki czy inne zwierzatka w chlebie.

2021-07-03 19:08

Mi sie wydaje ze takie rzeczy jak jakies papierki w żywności i inne czasem sie zdarzają wszedzie nie tylko w jedzeniu dla dzieci trzeba byc ostroznym i sprawdzać dokladnie

2014-02-20 23:32

Ja pierwsze o tym słyszę . Tragedia mi na szczęście się to nie zdarzyło i mam nadzieję ze nie zdarzy .Co do słoiczków to rzadką daję małej tylko jak nie chce mi się ugotować obiadu . Wydaje mi się ze takie domowe jest lepsze bo przynajmniej wiem co jest w środku .

2014-02-20 19:31

Kiedyś tez byla afera z znakami.w mc Donaldzie. Ludzie zawsze będą tworzyć historię, czasami niestety okazuje sie, ze są one prawdziwe. Tak jak w radiu jednym ostatnio mówili i sokach dla dzieci, które pozostawione w samochodzie, przy minusowej temperaturze nie zamarzły. Tak wiec niestety w jedzeniu jest chemia, po jedzeniu czasem biegają szczury, ciasto do pierogów rozrabia sie w betoniarce, no ale Polak przecież potrafi :-)

2014-02-19 12:23

Cubala myślę zę było to zrobione w formie żartu i czekania na reakcje profesora, Sama pracowałam w zakładzie produkcyjnym i przyznam wam szczerze że jesli by przyjmowali ludzi na stałe etaty takich którym zalezy na pracy a nie studentów którzy co chwila się zmieniają było by zapewne inaczej,. ludziom którzy zalezy na pracy przykładają sie do niej i traktują powaźnie ze studentami jest różnie zwłaszcza ze co drugie ogłoszenie to właśnie praca oferowana dla nich, nie zrozumcie mnie źle nie zawsze wina stoi po ich stronie, ale czasami tak jest, mysle ze mama majaca dziecko na utrzymaniu pewnych rzeczy by nie zrobiła nawet dla zabawy a szczur w salami, wybaczcie ale raczej nie ma mozliwosci, aby sie przez przypadek dostał do jakiejkolwiek kiełbasy, moim zdaniem ktoś mu musiał pomóc.

2014-02-18 22:36

Zastanawia mnie jak w cale salami mogl dostac sie szczur. Biorac pod uwage jak wyglada linia produkcyjna to nawet jesli by tam wlazl, to bezapelacyjnie powinien byc zmielony.

2014-02-18 22:33

a ja tam nie wierzę w żadne szczury w salami przecież zakład produkujący żywność ma postawione jakieś normy w każdym zakładzie tego pilnują, myślicie że ludzie zgodzili się by pracować przy produkcji salami ze szczura

2014-02-18 22:23

nie zawsze lubie kombinują na studiach miałam zajęcia z takich bardzo fajnym profesorem i opowiedział nam o firmie (nie zdradził nazwy) musiał się zapoznać z nią cał żeby mógł ocenic jak jej pomóc podnieść sie finansowo, z tego też względu jak się śmiał otrzymał całę salami kiedy je przekroił w środku miał całego szczura. I nie zmyślił tego od razu zrezygnował z pomocy tej firmie, bo stwierdził że im nic nie pomoże skoro szczury na salami przerabiają