Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Spacer & napoje & coś na przekąskę

Data utworzenia : 2014-01-27 14:43 | Ostatni komentarz 2014-01-29 10:34

Aniss

2684 Odsłony
4 Komentarze

Dziewczyny, latem spacery wyglądały tak ze mała sie najpierw wyganiała w miedzy czasie podawałam jej coś do picia, ewentualnie w drodze powrotnej buła lub owoce na przekąskę. Teraz jak jest zimno czesto się zastanawiam czy podajecie dzieciom coś do picia w czasie spaceru czy lepiej nie? czasami mała idzie na piechtę a czasami część spaceru przesiedzi w wózku i się domaga picia? Lepiej podać ciepłą herbatkę czy lepiej z niej zrezygnować?

2014-01-29 10:34

Ja na spacerach a tym bardziej w okresie zimowym nie podaje nic do picia. Inna sytuacja to lato gdzie dziecku faktycznie się chce pić, ale w okresie zimowym nie wychodzimy z dzieckiem na bardzo długo i można tak to zaplanować aby dziecko w tym czasie nie piło i jadło.

2014-01-27 22:03

Ja bym sie wstrzymala z piciem. Dzieci maja krotsze drogi oddechowe i na pewno nalykaja sie zimnego powietrza podczas picia. A do tego cale usta mokre i to tez niefajnie, bo dziecko czuje zimno przez to bardziej.

2014-01-27 15:46

ja staram sie nie podawać nic do jedzenia podczas spaceru zimą, z racji zimnego powietrza, szukając odpowiedzi na temat picia również znalazłam odpowiedzi, aby lepiej tego nie robić, stąd ciekawa jestem waszych opinii, bo tak na zdrowy rozsądek po ciepłym piciu jednak również wpada zimne powietrze do buzi podczas rozmów w czasie spaceru i tutaj obawiałabym się o gardło.

2014-01-27 15:36

my na krótkie spacerki nic do picia nie zabieramy a na dłuższy spacerek bierzemy coś ciepłego albo soczek albo kompot bardzo się przydaje nam teraz termoopakowanie z Lovi które utrzymuje ciepło co do przekąsek przeważnie zachodzimy do sklepu bo zwykłą bułeczek bo przy jej jedzeniu nie trzeba ściągać rękawiczek chrupki i biszkopty teraz się u nas nie sprawdzają bo małej jest niewygodnie je jeść w rękawiczkach