Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Zapytanie małe :) o kózki w nosie

Data utworzenia : 2013-12-24 00:27 | Ostatni komentarz 2014-07-07 21:26

K.Poloczek

3932 Odsłony
9 Komentarze

Dziewczyny może Wy mi coś doradzicie mojej córeczce 11miesięcznej robią się straszne kózki w nosie. Nie pisała bym do Was gdyby nie to, że są one długie, gęste, ciągnące się wręcz i do tego widać na nich zaschniętą krew. Żeby się ich pozbyć to jest istny koszmar bo Wikusia płacze i krzyczy choćbym robiła jej krzywdę. Aspirator nie daje rady ich wyciągnąć, psik psik z soli morskiej to samo , sprawdziłam też wkraplanie soli fizjologicznej... Jedyną opcją jest psiknąć do noska poczekać chwilkę i za ten wystający koniec koziórki podchaczyć paznokciem i pociągnąć... Czy można jakoś walczyć z tym żeby one się nie pojawiały?? Czytałam o mokrych ręcznikach na kaloryferze, niskiej temperaturze w pokoju w którym maluszek śpi oraz o częstym jego wietrzeniu. Ale tak po prawdzie to w pokoju stale jest utrzymywana temperatura w wysokości 21stopni od urodzenia córeczki właściwie. Kaloryfer idzie na minimum, albo jest całkowicie wyłączony. Pokój wietrzę rano i wieczorem, oraz przeważnie w ciągu dnia jak wychodzę z domu. Macie jeszcze jakieś pomysły??

2013-12-25 13:28

u nas zawsze pomagała sól morska oraz używam u synka w pokoju nawilżacza powietrza