Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1037 Wątki)

Grota solna

Data utworzenia : 2013-12-12 09:53 | Ostatni komentarz 2014-03-10 21:27

M.Troka

2757 Odsłony
3 Komentarze

Pierwszy raz do groty solnej poszłam z synkiem gdy miał 1,5 roku. Doradziła nam to pediatra. Później chodziliśmy w okresie zimowym bo synek bardzo kaszlał i często chorował. Zawsze po kilku wizytach w grocie kaszel przechodził. Mieszkam w Krakowie i powietrze tutaj jest straszne w przedszkolu wszystkie dzieci kaszlą. Nawet mój synek zaczął znowu kaszleć a gdy poszliśmy do lekarza okazało sie że osłuchowo jest czysto. Jutro wybieramy sie do groty solnej i zobaczymy czy pomoże. A czy któraś z Was chodziła z dzieckiem do groty i zauważała polepszenie stanu zdrowia??

2014-03-10 21:27

Ja w ciaży byłam kilka razy , a z Jasiem poszliśmy raz i nawet było ok. Seans 45 minut, jakoś zleciał bo maluszek akurat zrobił sobie drzemkę. Pytałam lekarza i powiedziała że nie ma żadnych przeciwskazań.

2013-12-16 23:50

Ja byłam kilka razy, ale sama. Z młodą też planuję się wybrać, ale nie wiem czy ona tam wytrzyma. Co prawda mają tam jakieś zabawki, ale sesja trwa 40 minut, a dla wiercipieętki to dużo.

2013-12-13 20:10

Ja co prawda z dzieckiem nie chodziłam bo to dopiero moja pierwsza ciąża. Ale w ciąży owszem. Działa relaksująco, wdycha się dużo jodu przy takiej wizycie i faktycznie mniej się choruje. Ja co prawda mało choruję, ale za to mój mąż bardzo często. Wcześniej chodziliśmy na saunę ale że w ciąży nie wolno przerzuciliśmy się właśnie na grotę solną. Póki co nie chorował, także mogę polecić. Z tym że wizyty muszą być regularne a nie tylko od czasu do czasu.