Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1034 Wątki)

herbatki ziołowe dobre na wszystko

Data utworzenia : 2013-01-20 17:07 | Ostatni komentarz 2013-07-15 23:00

klamerka123

8297 Odsłony
13 Komentarze

Na naszym rynku jest wiele herbatek dla dzieci i niemowląt. Często zapominamy, że zamiast sięgać po granulaty, herbatę możemy przygotowywać samodzielnie z naturalnych, suszonych ziół i owoców. Mozemy to wszytko dostac zarowno w aptekach, sklepach jak i sklepach zielarskich ewentualnie zebrac samodzielnie jeśli sie na tym znamy. Możemy robić napary zalewając wrzątkiem lub odwary, gotując. Oprócz tego, że możesz podawać je dzieciom do picia, to również możemy stosowac jako okładyjako dodatek do kąpieli. Zioła są bogate w witaminy i sole mineralne

2013-01-22 11:09

Herbatki ziołowe to dobry,naturalny i tani sposób na leczenie łagodnych objawów choroby. *Kwiat czarnego bzu zalać wrzątkiem,odstawić na 10 min-na przeziębienie,gorączkę,łagodzi biegunkę i działa napotnie *Kwiat lipy zalać wrzątkiem parzyć 10 min-zwalcza kaszel,pomaga w zapaleniu górnych dróg oddechowych *Kwiat nagietka-wspomaga leczenie ran, uszkodzeń skóry, oparzeń, stłuczeń, wysypek skórnych *Kwiat anyżu-jedną łyżeczkę zalać wrzątkiem,parzyć 10 min-rozpuszcza flegmę przy kaszlu, likwiduje wzdęcia, skurcze żołądka i jelit *liście szałwi zalać wrzątkiem parzyć-pomaga przy stanach zapalnych gardła, dziąseł, anginie

2013-01-20 23:03

ja dawalam rumianek na brzuszek pomaga, koperek tez jest zdrowy a te herbatki w granulkach maja duzo cukru, sa nie zdrowe ale tez mam

2013-01-20 18:09

Ja tam podaje do picia herbatki granulowane, w końcu stworzone sa z myślą o dzieciach i dla dzieci. Patrze tylko od którego miesiąca i skład jak zawsze. Jak mnie coś zaniepokoi to nie kupie.

2013-01-20 17:27

Koper włoski Można już podawać po 1 miesiącu.Jest najczęściej stosowanym środkiem na kolkę niemowlęcą. Ułatwia trawienie i wspomaga usuwanie gazów z jelit malucha. Dodatkowoposiada działanie wykrztuśne. Stosuje się go przy chorobach dróg oddechowych Rumianek Można podawać po 1 miesiącu.Posiada działanie rozluźniające i rozkurczowe, sprawdza się przy zaparciach, bólach brzuszka i wzdęciach. Jest również pomocny w czasie ząbkowania, działa kojąco na rozpulchnione i obolałe dziąsła malucha. Również doskonale nadaje się do przemywania ran po skaleczeniach, oparzeniach. Anyżek Można podawać po 1 miesiącu. Herbatka sprawdza się u dzieci, które cierpią na kolki. Poprawia trawienie i likwiduje wzdęcia. Jest również dobry na kaszel, ponieważ działa rozkurczowo i delikatnie wykrztuśnie. Picie herbatki polecane jest r ownież wszystkim mamom karmiącym, ponieważ wspomaga laktację. Malina Można podawać po 5 miesiącu.Herbatka malinowa to najlepszy pomocnik przy wszelkiego rodzaju infekcjach, ponieważ działa rozgrzewająco. Sprawdza się przy gorączce i przeziębieniu. Jest źródłem witaminy C. Wzmacnia organizm.

2013-01-20 17:08

Te granulowane herbatki owocowe są bardzo niezdrowe...