Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Szczepienie przeciwko ospie wietrznej

Data utworzenia : 2013-10-15 23:50 | Ostatni komentarz 2019-07-17 14:11

Dorota-1991

5172 Odsłony
35 Komentarze

Witam wszystkich jestem młodą mamą i mam dużo pytań dużo czytam i mam wrażenie nawet że za dużo bo mam już mętlik w głowie sytuację opiszę ogólnie szczepię malutką od samego początku do roku mieliśmy wykupione ubezpieczenie w prywatnej klinice jak możecie się domyślać nie miałam żadnego problemu z dostaniem się do lekarza i kolejkami również z tym że zadawałam pytanie i otrzymywałam na nie odpowiedz niestety ostatnio pogubiłam się troszkę nadchodzi termin kolejnego szczepienia przeciwko odrze śwince i różyczce też przeczytałam w książeczce że powinnam również zaszczepić odpłatnie przeciwko ospie wietrznej niestety w mojej przychodni nie mam z kim porozmawiać o tym co wy o tym myślicie powinnam ?? nie długo wybieram się na bilans zamierzam bardziej poruszyć ten temat z naszym pediatrą lecz proszę was o wasze zdanie i opinie na ten temat dziękuje :)

2013-10-16 22:14

ja nie zamierzam szczepić córki przeciw ospie

2013-10-16 21:48

Tez mam wątpliwości czy szczepić na ospę bo z drugiej strony ja nie byłam szczepiona i przechodziłam ospę co prawda nic przyjemnego jak wszystko Cię swędzi i jeszcze tatę zarazilam bo sie okazało ze nie miał wcześniej. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy szczepić czy nie. Boje sie. Ze mógłby złe znieść szczepionkę

2013-10-16 21:18

my zaszczepiliśmy na ospę wietrzną za radą pediatry. Była to jedyna jak do tej pory szczepionka, którą źle znosił i pojawiły się odczyny poszczepienne, po kilku dniach temperatura, wysypka na całym ciele i kilka takich jakby ropnych pryszczy. Trudno powiedzieć, czy gdybym wiedziała, że tak będzie to bym zaszczepiła... Może dzieki temu ospę mamy za sobą, czas pokaże...