Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Sinus Rinse

Data utworzenia : 2013-09-12 18:06 | Ostatni komentarz 2021-07-04 09:59

konto usunięte

3193 Odsłony
8 Komentarze

Czy któraś z Was stosowała u siebie lub swoich dzieci Sinus Rinse? Dla niewtajemniczonych: to taki specyfik do rozpuszczenia w ciepłej wodzie i przepłukiwania zatok. Katar jest środowiskiem kwaśnym, a to substancja zasadowa i neutralizuje katar. My mamy i stosowaliśmy jakiś czas, ale ponieważ to nie jest przyjemne dla wszystkich dzieci, musieliśmy z córą przestać, bo uznaliśmy, że musi sama dorosnąc. Ale przepłukujemy sobie sami. taki filmik znalazłam w necie: https://www.youtube.com/watch?v=aZgueuvJIsQ

2021-07-04 09:59

To jak ze wszystkim ale jak lekarz przepisuje to raczej  wyjścia nie ma ;)

Nie jest to takie straszne jak by się wydawało 

2021-07-04 09:54

Mamą być masz racje. Ja bym sie bala zwlaszcza pierwszy raz 

2021-07-04 09:49

Ja bym byla chyba w lekkim strachu robic takie cos zeby nie zrobic dziecku krzywdy .Ale w sumie jak wszystko co sie robi 1 raz to człowiek nie do końca jest pewny wszystkiego idzie sie nauczyć moim zdaniem fajna opcja bo nie musi dziecko tyle lekow lykac

2021-07-04 06:34

Z płukaniem zatok zetknęliśmy sie gdy corka miała  okolo 4-5 lat i ciągły katar, infekcje zapełnia ucha;(

Przyznam ze mimo sceptycznego podejścia do tego typu zabiegu naprawdę pomaga, ale trzeba uważać bo gdy katar jest zbyt gęsty i jie chce wylecieć przez druga dziurke od noska moze dojść do zapalenia ucha ;( 

Czyli zamiast pomóc moze pogorszyć sprawę czyli jednym słowem nic na siłę, w brew pozorom corka np. Wolala plukac zatoki niż brac leki;)

Mimo iż nie wygląda to zbyt przyjemnie to pomaga o ile jest to stosowane w odpowiedni sposób i w odpowiednim czasie;)

2021-07-04 06:28

Nigdy takiego czegoś nie stosowałam

2021-07-03 19:05

Nigdy nie stosowalam

2013-12-15 21:48

stosowałam za zgodą laryngologa w pierwszym trymestrze, nie było katastrofy , wespół zespół kapis2 i sinupred oraz sól mors i dałam radę

2013-09-12 21:34

Nie stosowałam ale zapoznam się z tym specyfikiem bo borykam się od paru lat z przewlekłym zapaleniem zatok. Nasze forum to nieocenione źródło informacji :)