Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

proteus mirabilis, zielona kupka 1,5 rocznej dziecko

Data utworzenia : 2019-03-29 21:51 | Ostatni komentarz 2019-03-29 21:51

Tamaara

716 Odsłony
0 Komentarze

Witam. Mój problem polega na tym iż u mojej córki 18 miesięcznej wykryto bakterie w moczu proteus mirabilis. Na pierwszy rodzaj leczenia dostała furaginum i vitC. W czasie 2-3 doby zażywania furaginum córka pierwsza kupkę zrobiła ciemno zielona a nawet prawie czarna kupkę, później już wodnista zielona. Po podaniu smecty i enterolu kupka zrobiła się brązowo pomarańczowa kolejna już zrobiła luźniejsza Albert nie płynna zielona i tak jest do teraz. Po konsultacji z lekarzem dostała antybiotyk na bakterie w moczu. Dziś kupka nadal średnio ciemna zielona konsystencji papki że słoiczka. O przy braniu furaginy miała kawałki jedzenia np. orzecha ziemnego ponieważ zjadła a później miasz pomarańczy. Dodam że córka ciągle wisi na piersi do snu i ostatnio zaczęła w ciągu dnia popijac. Jest wesola, bawi się spaceruje je obiadki normalnie takie jak zwykle Nic nowego nie było wprowadzane. Jeśli gorączka wystąpiła to tylko 37 kresek nic więcej. W poniedziałek idzie oddać mocz do ponownego badania. Ale martwi mnie ten kolor kupki.