Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Badania genetyczne

Data utworzenia : 2019-03-20 18:51 | Ostatni komentarz 2019-05-16 00:07

Grejsi-1982

1211 Odsłony
16 Komentarze

Hej, wiecie, że badania genetyczne w ciąży to podstawa Obecnie bardzo popularne są testy nifty Wiele kobiet je chwali, wyniki są bardziej dokłądne i wairygodne Poznajcie szczegóły https://testnifty.eu/

2019-05-13 19:20

Ja myślę, że jeśli nie ma ku temu przesłanek to nie ma sensu robić i wydawać naprawdę sporą sumkę. Choć oczywiście można wtedy spać spokojnie, że wszystko z maluszkiem ok.

2019-05-13 11:50

Badania można wykonać za darmo jeśli lekarz widzi jakieś powody np jakieś predyspozycje genetyczne do danych chorób które mogą wpływać na płód właśnie albo wiek kobiety.

2019-05-13 11:50

Badania można wykonać za darmo jeśli lekarz widzi jakieś powody np jakieś predyspozycje genetyczne do danych chorób które mogą wpływać na płód właśnie albo wiek kobiety.

2019-05-13 10:40

Ja również chciałam wykonać takie badanie dla pewności, że wszystko jest w porządku. Kiedy usłyszałam cenę..no niestety nie mogłam sobie na nie pozwolić..Za te pieniądze skompletowałam wyprawkę dla mojego maluszka.:) Aczkolwiek takie badania są bardzo przydatne i na prawdę dokładne.

2019-05-13 10:26

Interesowałam się tymi badaniami na początku ciąży . Pytałam o nie lekarza i mówił że jeśli żadne parametry nie wskazują ,że dziecko / dzieci sa chore nie ma sensu wydawać takich pieniędzy . Zdecydowanie cena powala . A tak jak w moim przypadku bliźniąt badania sa nie miarodajne . Ale oczywiście fajna sprawa takie cos zrobić jak ktoś ma możliwość dla swojego spokoju czy dziecko zdrowe , a przy okazji można poznac płec dziecka :)

2019-05-13 09:42

Jeszcze będąc w ciąży czytałam o tych badaniach.Uwazam,że bardzo dobre tylko dosyć drogie:(Raczej mało kto może sobie pozwolić na takie badania.Wiadomo,że robione były by raz ale jednak cena powala.

2019-05-13 09:28

D.Piasecka są niekiedy za free ze skierowaniem jeśli jest realizowany program badan genetycznych wlansie w okolicy :) koleżanka miała za free :)

2019-05-12 21:38

Test nifty to moim zdaniem świetna sprawa, ale niestety bardzo droga i niestety nie każda mama sobie może na nie pozwolić. Swoją drogą takie badanie powinno być refundowane..