Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1035 Wątki)

Pulsujący ból głowy

Data utworzenia : 2018-11-27 13:03 | Ostatni komentarz 2024-05-02 20:02

A.Starska

1494 Odsłony
46 Komentarze

Witam, od kilku dni zmagam się z pulsującym bólem głowy. Dotychczas miałam problemy z migreną i zawsze pomagały mi jakieś tabletki przeciwbólowe, typu Gardan, ale ostatnio dokucza mi to coraz częściej i zaczynam się trochę obawiać. Zapisałam się już do neurologa, ale chciałam się upewnić, czy może mieć to związek ze stresem poporodowym (dużo rzeczy do ogarnięcia itd.) bo przed ciążą ta migrena występowała bardzo rzadko...

2018-12-09 00:13

Ja przez stres lub zmiane pogody mam ciągle bóle głowy,migreny. ale jak mnie mocno boli to biorę apap i mi pomaga. Twój ból glowy może mieć związek że stresem poporodowym. Jeśli ci tabletki nie pomagają to udaj się do neurologa. Warto też przeswietlenie głowy zrobić.

2018-11-30 22:52

zatoki ma mój szwagier i nie zazdroszę mu tego bólu - oj potrafią dac w kość, ale on ma przy tym jeszcze katar jeśli ma je zapchane. ból głowy to nie żarty wiec jak najbardziej tu trzeba udać się do lekarza - stres oczywiście może być przyczyną, ja tak mam czasami. albo jak po zakupach z miasta wracam to też czasem mnie boli...ja to jeszcze tak mam że od razu musze coś wziąć bo potem to już mi tak pulsuje że nic mi już nie pomaga, a do tego dochodzą jeszcze mdłości..... inhalacje mogą Ci pomóc jeśli to będą zatoki - wówczas polecam z nebudose, jest to sól 3%, i polecam zielone ampułki, one dodatkowo ponoć nawilżają - kiedyś mi w aptece powiedzieli ;))) jeśli od stresu to staraj się wyciszać i nie napędzać się jeszcze bardziej gdy przyjdzie ból. odpocznij sobie przede wszystkim. no i daj znać po wizycie u lekarza

2018-11-29 17:04

Miałem prawie identyczne objawy, jednak pomagał mi wspomniany przez Ciebie Gardan albo jakieś inne, silne środki przeciwbólowe. Też zapisałam się do neurologa i nie otrzymałam żaden pomocy, a problemem przez który występowały te pulsujące bóle były zapchane zatoki, dlatego tak jak koleżanka wyżej polecam inhalacje :)

2018-11-27 22:10

Jak najbardziej może yo być spowodowane stresem, ale zwróciłabym uwagę również na Bruksizm - nocne zgrzytanie zębami. Ostatnio czytałam że jest on powodem migren. Warto zwrócić na to uwagę. Możliwe jest również że ta dolegliwość powstaje ze względu na ucisk w kręgów szyjnych- dobrze jest oddać się wtedy masażyście/rehabilintowi/kręgarzowi. Moja koleżanka tak miała i raz na jakiś czas udaje się do swojego zaufanego kręgarza, ból ustał. Ja znów jak mam takie pulsujące bóle to wiem że przez zatoki, czasami inhalacja pomaga.

2018-11-27 21:27

Agnieszka u mnie też takie bule były przy nerwicy. Teraz czasem mam. Takie właśnie pulsujace na zmianę pogody.

2018-11-27 17:34

Dobrze ze się zapisalas to rozwiejesz wątpliwości i jak najbardziej taki ból może mieć związek ze stresem nie tylko poporodowym ale ogólnie stresem. Mnie takie bóle meczyly 2 lata i to codziennie i powodem była nerwica wiec jeżeli neurolog nic nie stwierdzi i inne możliwości tez zostana wykluczone to warto udać się do psychologa