Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zdrowie (1055 Wątki)

nawilżacz powietrza czy oczyszczacz?

Data utworzenia : 2018-11-16 18:26 | Ostatni komentarz 2024-07-03 09:31

M.Mazecka

1723 Odsłony
44 Komentarze

Które urządzenie lepiej się sprawdzi w pokoju małego dziecka? Jak wybrać odpowiedni model i czy aromaterapia z takiego urządzenia nie zaszkodzi zdrowiu?

Konto usunięte

2022-03-01 08:04

Ja właśnie kupiłam Xiaomi smartimi. Tylko nawilżacz, ale jest świetny. Nie ma wymiennych wkładów, które byłyby dla mnie męczarnią. Kompatybilna aplikacja pokazuje poziom wody, poziom nawilżenia i temperaturę w pokoju.

Nie wiem jak u Was ale u mnie już pojawia sie smog....
Ogólnie to polecam zajrzec tutaj:
https://coupondojo.pl/blog/51-jak-wybrac-oczyszczacz-powietrza-top-4
Strona jest dobrym porównaniem oczyszczaczy.

2018-11-19 22:25

to zależy czy szukasz prostego czy jakiegoś z ekstra funkcjami.....a ponadto z wszystkim sprzętem jaki tylko byś nie kupiła jest jak z kotem w worku - nie wiesz co dostaniesz - ja mogę zachwalać jedną firmę a inni drugą bo moja im akurat nie podpasowała. ja kiedyś kiedy miąłam nawilżacz ale niestety nie pamiętam firmy, obecnie nie mam nic....a z neta nie będę Ci w ślepo podawać bo zapewne już jakies strony przejrzałaś i wiesz co i jak.

2018-11-18 10:12

dziękuję za radę, @Ewcia88 czy znasz może jakieś sprawdzone modele, godne polecenia?

2018-11-16 22:43

musisz wziąć pod uwagę przy zakupie warunki jakie macie w domu - czy powietrze jest faktycznie suche i wymaga nawilżacza, czy powietrze jest zanieczyszczone przez pylki, bakterie i wymaga oczyszczacza....oczyszczacz z reguły preferują w domach gdzie są zwierzęta i małe dzieci, albo mieszkańcy są alergikami...wszystko tez zależy jaki chcesz przeznaczyć na to budżet gdyż na rynku są już dostępne nawilżacze z funkcją oczyszczacza - czyli urządzenie takie nawilża powietrze jednocześnie pobiera je i oczyszcza, czyli takie dwa w jednym właśnie dla takich niezdecydowanych he he i to jest tez fajny myk ;) jak nie wiesz co to się kupuje dwa w jednym i po sprawie ;))))) oczyszczacz to zawsze fajna sprawa bo bakterii zawsze pełno unosi się w powietrzu.