Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Łamliwość włosów i paznokci

Data utworzenia : 2017-09-07 14:29 | Ostatni komentarz 2020-05-13 09:25

Ewcia88

9642 Odsłony
310 Komentarze

Jak dla mnie temat tabu - nie wiem jak u Was...jeśli jest podobny wątek dajcie znać....jeśli nie bądźmy sobie pomocne i piszmy co komu pomogło

2017-09-08 11:50

Niestety, co do łupieżu nie pomogę. A Vitapil Mama daje jakieś efekty? Bo mam jeszcze jedno opakowanie, które dostałam w spadku po koleżance ważne do połowy 2018, ale ja jakoś tabletkowa nie jestem i nie wiem czy warto.

2017-09-08 11:40

do paznokci odżywka też polecam HEROME do włosów ja od czasu do czasu laminuję oczywiście macie rację że dieta i witaminy też wzmocnią nasze włosy i paznokcie :):):) A macie może jakiś sprawdzony sposób na łupież bo ostatnio mnie dopadł już kupowałam szampon w aptece i nic

2017-09-07 21:42

Na włosy jeszcze nie znalazłam sposobu, wypadają i przetłuszczają się okropnie ;/ Zaczęłam używać mydła do włosów babuszki agafii, czekam na oczekiwane rezultaty :) i jeszcze łykam Vitapil Mama, moż to cos pomoże. Do paznokci rewelacyjna jest odżywka HEROME Ekstra Strong. Działa cuda nawet z najbardziej zniszczonymi paznokciami. Trzeba używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu i po jednej buteleczce efekt jest na dłuższy czas :)

Konto usunięte

2017-09-07 19:42

Poza szamponami i odzywkami bardzo pomocne jest prawidłowe odżywianie i dobrze zbilansowana dieta. Jeśli sami nie wiemy co nam jest potrzebne warto udać siee do specjalisty. Odpowiednio dobrana dieta potrafi czynić cuda z włosami, paznokciami a także naszą skóra.

2017-09-07 19:24

Akurat z włosami nie miałam problemów, ani w trakcie ani po ciąży i jedyne co stosuję to olejek arganowy, bo nie przetłuszcza włosów, a w miarę ogarnia elektryzowanie się włosów. Jeżeli chodzi o paznokcie, to w ciąży mam teraz idealne, ale pewnie wrócą do normy czyli łamliwości i mi najbardziej pomaga i polecam odżywkę Evree do paznokci (Max Repair Regenerujące serum do paznokci). Ma świetny skład i praktycznie bazuje na samych olejkach. Kiedyś zjechałam sobie paznokcie po hybrydzie, tydzień stosowania serum i paznokcie się super odbudowały.

2017-09-07 14:38

Mi po każdej ciąży włosy strasznie wychodzą, choć przed nią też miałam z nimi problemy...teraz fryzjer polecił mi szampon Dermena i powiem wam ze jakoś szału nie ma chyba że za krótko używam.....tak myślę czy nie zacząć używać szamponu córki, ten z Babydream - ma mniej tego wszystkiego i może to wpłynie że te włosy dojdą do siebie, nie wiem..... co do paznokci - o matko moje to już biją na głowę. bardzo trudno było mi je uchodować, gdyż ubierając jeansy i zapinając suwak potrafiłąm dwa złamać, ściąganie bluzki i paznokieć zachoczony i rada nie rada trzeba było go skrócić ...w tym wypadku długo szukałąm - tabletki nie tabletki, jakieś komplesy witamin, odżywki nie odżywki ...i powiem Wam że długą drogę przebyłam ale znalazłam świetny lakier - niestety z oriflame - godny polecenia na 100% - jest to ochronna emalia do paznokci The One...zawsze czekam jak jest na promocji - czyli po 12 z czymś ;) paznokcie nim pomalowane mają taki naturalny kolor ale co najważniejsze są twarde...póki używam go mam piękne paznokcie jak przestanę to koniec - przy myciu garów zaraz mi się zniszczą i tyle....nawet na chrzciny miałam pomalowane tylko tym lakierem paznokcie i bardzo ładnie wyglądały tak zdrowo i naturalnie, a przy tym były nabłyszczone co miało swój tam jakiś efekt ;) polecam