Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Łamliwość włosów i paznokci

Data utworzenia : 2017-09-07 14:29 | Ostatni komentarz 2020-05-13 09:25

Ewcia88

9665 Odsłony
310 Komentarze

Jak dla mnie temat tabu - nie wiem jak u Was...jeśli jest podobny wątek dajcie znać....jeśli nie bądźmy sobie pomocne i piszmy co komu pomogło

2017-10-03 15:20

Ewcia2 póki co kupiłam w markecie bo nie mam pod ręką zielarskiego.....a z ogrodu już nie zrywałam gdyż mówią że najlepsza to majowa nim nie przekwitnie, ma najwięcej tych witamin w sobie, wiec czekam do przyszłego roku i wówczas nasuszę sobie całe naręcze ;) he eh ja piję póki co codziennie - zapach da się przeżyć ;) Ewcia2 najlepiej zaparzyć tak jak oni piszą te 5 minut pod przykryciem i poczekaj aż trochę przestygnie i potem wypić jednym duszkiem bez myśleni aczy to dobre czy nie he h ja tak robię ;)) jak ma pomóc to trzeba pić ;)))))

2017-09-29 22:46

Nie wien czy tez bym sie nie skusula na taka pokrzywe pic..zeby cos od srodka pomoc moim wloskom..a to. EWCIA88 kupujesz pokrzywe w zielarskim czy sama przyrzadzasz z pokrzyw polnych?

2017-09-28 22:54

No ja dziewczyny piję od dwóch dni dopiero ta pokrzywę -już od ręki kupiłam dwa pudełka żeby na dłużej było he he powiem Wam ze nie taka zła ;)) zaparzam i czekam aż przestygnie apotem jednym duszkiem i po kłopocie ;))) da się to wytrzymać byle żeby tylko te moje włosy odżyły a czy któras wie może ile tego się pije ??? ja póki co po jednej szklance dziennie...tak sama z siebie zaczęłam tak...musze poszperać czy nie dwie może, bo na opakowaniu jak na złość nie powiedzieli jaka dzienna dawka jest maksymalna za miesiąc się okaze jak mi tam ;))) ale wolę tą pokrzywę niż znowu jakies tabletki, maseczki czy jakięs cud szampony ;))

2017-09-28 22:23

Ja uzywalam.olejek rycynowy, nafta kosmetyczna i maseczka z placenty i nawet pomoglo mi po rozjasnianiu z rozdwajajacymi koncowkami...a byla tragedia z moimi wlosmami i tez brałam skrzypowite...a czy pomaga to nie wiem..bmczasem brakam czasem nie. Ale olejek i nafta super;-)

2017-09-28 16:37

Kalina po hybrydach paznokcie sa zazwyczaj w opłakanym stanie ;/ sama to już przerabiałam, ale mi tylko pomogła skutecznie odżywka o której pisałam wcześniej. Efekt był szybki i długotrwały :)

2017-09-28 14:56

Tyle osób wychwala pokrzywę, że chyba też zacznę ja pić. Do tej pory robiłam sobie hybrydy na paznokcie, ale chcę na akiś czas zrezygnować i boję się, że znowu moje paznokcie będą w tragicznym stanie...

2017-09-27 14:59

Też mam problem ze słabymi włosami i paznokciami. Aktualnie stosuje różne kosmetyki, zabiegi i czekam może jakiś efekt będzie. Tutaj https://www.miskejt.pl/ i na innych blogach znalazłam fajne porady i mam zamiar się teraz do nich stosować. Dam znać o efektach :D

2017-09-25 23:12

Ewa więc teraz systematycznie pij pokrzywę. Bez systematyczności nie zobaczysz efektów niestety. A sypką pokrzywę kupisz w sklepie zielarskim. Ja też ani jajka ani miodu nie zdecydowałabym się nałożyć na włosy ze względu właśnie na późniejsze spłukanie.