Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (586 Wątki)

Tatuaż

Data utworzenia : 2016-12-10 22:11 | Ostatni komentarz 2021-10-31 21:50

JustaMama

3204 Odsłony
87 Komentarze

Jeśli jest taki wątek poproszę o linka bo tel nie pokazał. Od dłuższego czasu chciałabym zrobić sobie tatuaż ale.... Po pierwsze okropnie boję się bólu i że ucieknd w trakcie bo mam naprawdę niski próg bólu po drugie chciałabym żeby coś znaczył a kompletnie nie mam pomysłu:-( Chciałabym prosić głównie o wypowiedź mam które posiadają tatuaż jak to u was było? Czy bardzo bolało? Jakie macie tatuaże? Może jakieś inspiracje?

2016-12-13 12:34

Hej Justynka :) Jak zapewne widzisz po profilowym, temat jest mi bliski. Co prawda tatuaż nie mój, ja na swój jeszcze czekam, bo w okresie karmienia piersią odradza się tatuowanie (tak jak i makijaż permanentny - niby można robić, ale odradzają)... Taki właśnie chciałabym sobie zrobić. Chciałabyś, by tatuaż coś dla Ciebie znaczył - myślę, że jako mama ( a wiem, że kochasz Mikołaja ogromnie!) na pewno dobrym pomysłem byłoby coś związanego z dzieckiem? Chcesz obrazek, ma to być ozdoba, czy na przykład napis? A może ozdobny napis wpisany w jakiś wzór? Czarno-biały czy kolorowy? Powiem Ci, jakie ja mam pomysły. Ja jestem fanką prostych form i czarno-białych tatuaży. Mama tuląca dziecko, jak na moim profilowym, na nadgarstku. Bluszcz oplatający udo. Roślinne formy - jak np tu: http://m.styl.fm/newsy/165560.sliczne-tatuaze-z-motywem-roslinnym-wzory-dla-subtelnych-dziewczyn?pid=255080

2016-12-13 12:22

Ja bym się zdecydowała gdym miała wzór bo nie chce kwiatka czy wzorku chciałabym aby to coś znaczyło chociażby dla mnie.Miejsce to akurat raczej niewidoczne ze względu że uważam że tatuaż zrobię dla siebie no i ze względu na pracę nie chce potem z tego tytułu w przyszłości mieć problemów. Najbardzie bym chciała albo tył pleców ale bok po długości a nie na lędźwiach a jeszcze bardziej brzuch nad kością biodrowa. Mam koleżankę która robiła teraz we wrześniu to mówi że kilka razy zemdlala w trakcie ale zrobiła i żyje:-D chyba nie boli bardziej niż rana po cc przez pierwsze godz:-P

2016-12-13 12:14

Mi tez od zawsze marzył sie tatuaż, ale im jestem starsza tym bardziej mam wrażenie, że bedzie glupio wyglądać;) Moja kuzynka pol roku planowała zrobienie tatuazu. Najpierw wzór, zeby to bylo cos mądrego a jednoczesnie bez przesady, co chwile wysylala mi coś innego, az po kilku dniach od zrobienia tatuażu wysłała mi jego zdjęcie....z czyms zupełnie innym niz zaplanowala. Zainspirowalo ja kolejne oszustwo faceta za ktorym szaleje od kilku lat a on ja tylko zwodzi i na plecach ma napis po angielsku "Never lose hope" troche oklepane, ale jakże odzwierciedla jej miłosne zawirowania;) Kolejna sprawa nad która dlugo gdybala to miejsce, chciala wybrać takie, gdzie najmniej boli bo wiadomo, ze sie bała a wybrala plecy, gdzie podobno cholernie boli;) Ona twierdzi ze boli bardzo, płakała ale da się wytrzymac, czyli zupełnie tak samo jak z porodem;) hihi Szwagier ma przez cale plecy od ramienia do ramienia wytatuowane imiona dzieci i jakies esy floresy- dla mnie nie wyglada to fajnie:/ Twierdził, ze średnio go bolalo a tez jest w miejscu gdzie niby boli najbardziej. Dla niego gorsze bylo to, ze zaraz po zrobieniu tatuazu byla 50siatka mojego taty i nie mógł pic alkoholu, to byl najwiekszy dla niego ból haha;) Z tego co pamietam co mi mowila to podobno najmniej boli na ramieniu, lydce i posladkach;) Daj znac czy sie zdecydowalas:D

2016-12-13 08:15

Justyna nie mam tatuazu ale jesli masz niski prog bolu to zastanów sie jeszcze czy dasz rade wytrzymać do konca przy wykonaniu go :))

2016-12-12 21:57

Jesli chodzi o wzór to musisz decyzje podjąć sama. Moja jedna koleżanka ma na brzuchu rajskiego ptaka a na plecach jakiś wzorek. A kuzynka na łopatce chyba jakaś myszkę a na ręce imię męża. Obie maja wysoki próg bólu wiec twierdza, ze bolało ale dało się przeżyć. Ja natomiast mam niski próg bólu i nigdy w zyciu na tatuaż bym się nie zdecydowała ze strachu poprostu. Jedno jednak jest pewne musisz sama wybrać wzorek i żebyś nie musiała na starość żałować jak wygląda Twój tatuaż.

2016-12-12 16:20

Ja mam bardzo niski próg bólu i od razu mdleje :-( skąd obawy. A właśnie w tym wzorem mam problem kilka lat myślę i nic nie wymyśliłam

2016-12-12 16:11

Mysle ze nie mozesz inspirowac sie nikim, poniewaz tatuaz ma byc Twoj i to Ty bedziesz go ogladała do końca swojego zycia. Jesli chodzi o bol to pojecie wzgledne. Kazda osoba ma inny porg bolu i to co boli innych, Ciebie moze nie bolec i na odwrot. Ja zrobilam swoj tatuaz jeszcze na studiach. Mam napis na nadgarstku. Uwazam ze nie bylo to przyjemne ale do wytrzymania. Kolezanka razem ze mna robila sobie motyla na lopatce to plakala, a ja uwazam ze nie bylo zle. A pomysl musi byc tylko i wylacznie Twoj. Kazdy tatuaz jest ladny, ale kazdy musi byc indywidualny, bo skopiowac kogos jest bardzo łatwo, ale pozniej mozesz tego bardzo zalowac