Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Poradnik/przybornik wyjazdowy

Data utworzenia : 2013-05-06 07:06 | Ostatni komentarz 2016-06-07 04:10

patuszka

3403 Odsłony
15 Komentarze

Zbliżają się wakacje, długi weekend za nami. Coraz więcej podróżujemy z dziećmi jednak przy wyjeździe z dzieckiem nasze bagaże wyglądają zupełnie inaczej. Może macie sprawdzone patenty - rzeczy które należy ze sobą zabrać gdyż są niezbędne? I druga kwestia może polecacie miejsca szczególnie przyjazne dzieciom?

2016-06-07 04:10

Nie pomyślałam o książeczkach zdrowia, a to bardzo ważne, oby nie były potrzebne. My zabieramy ze sobą kojec, takie składane łóżeczko turystyczne, małe mi nie chodzą, więc będzie gdzie jednego włożyć, żeby się czymś zajął, a w samochodzie zajmuje bardzo mało miejsca. Zabieramy ze sobą wózek. To są rzeczy niezbędne jak dla mnie.

2016-06-06 16:32

Polecam kontynuować dyskusję pod wątkiem, który wskazała Weronika.

2016-06-04 17:07

Pojawił się artykuł na ten temat: http://lovi.pl/pl/forum/10/6667/1

2016-05-31 13:19

patuszka a o jaki wiek dzieci pytasz? Chodzi o niemowlę czy starsze dziecko? Będzie łatwiej coś doradzić, bo będą trochę inne potrzeby ;)

2016-05-31 10:18

Oj tak elektroniczna niania dla mnie niezbędna. I wiele innych rzeczy

2016-05-31 08:15

Dmuchana wanienka to genialna sprawa! Przy maluszkach przydają się podkłady do przewijania. Apteczka: octanisept, maść na ząbki, kropelki na brzuszek, coś chroniącego przed słońcem i na komary i kleszcze. Oczywiście ulubione zabawki :) Kapelusik! Tak naprawdę dużo zależy od wieku dziecka. U nas niezbędne są teraz też łyżeczki do karmienia i elektroniczna niania. Przydaje się mała lampka nocna, gdy do malucha jeszcze wstajemy w nocy.

2016-05-30 19:24

Niedługo wakacje wiec w to wszystko trzeba sie zaopatrzyc .

2013-05-06 22:23

Mi się przypomniało jeszcze nosidło, najlepiej dobrej jakości, taki które ciężar dziecka trzyma na biodrach a nie na ramionach. My mamy Tulę i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Zajmuje mało miejsca, można je zwinąć i schować do plecaka gdy maluch biega na nóżkach. To jest jego przewaga nad nosidłem ze stelażem, jednak na takim ze stelażem zdecydowanie wygodniej maluchowi. Każdy musi wybrać co jemu odpowiada;)