Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Pomysły na zagospodarowanie 500 +

Data utworzenia : 2016-05-02 11:44 | Ostatni komentarz 2016-05-19 16:50

konto usunięte

1103 Odsłony
5 Komentarze

Witajcie, myślę, że warto podzielić się pomysłami. My z mężem postanowiliśmy większą część przeznaczyć na opłatę związaną z przedszkolem - 400zł, a resztę -100zł odkładać na fundusz z myślą o przyszłości dziecka (np. studia). Jak jest u Was?

2016-05-19 16:50

My co prawda się nie załapiemy, ale na pewno przeznaczylibyśmy na pieniądze na przyszłość dziecka. Już teraz założyliśmy odrębne konto dla Marysi, na które staramy się coś tam odkładać. Byłby to super zastrzyk gotówki.

2016-05-04 09:46

Za moje pierwsze 500+ zamierzam kupić rzeczy,które w chwili obecnej uważam za niezbędne.I są to : laktator elektryczny,niania elektroniczna i termometr . A później też pomyślę o odkładaniu tych pieniędzy.

2016-05-03 21:54

My z mężem dostaniemy gdzieś 500+ do około sierpnia, jak uda mi się dostać do pracy, a jak nie, to do około września-października i pieniążki pójdą do odłożenia. Zbieramy pieniążki, bo planujemy wybudować mały domek, więc każdy grosz się liczy, by mieć jak najmniejszą ratę kredytu.

2016-05-02 14:19

Też jeszcze się nie zastanawiałam co zrobimy z dodatkowymi pieniędzmi. Na życie nam starcza i dodatkowe rzeczy też także myślę że będę odkładała te pieniądze w przyszłości chcieliśmy kupić dla dzieci działki albo sobie wybudują dom albo sprzedadzą i będą mieć dodatkowe pieniądze.

2016-05-02 12:52

Weronika szczerze to nawet nad tym nie myślałam chociaż termin drugiego porodu już za chwilkę:) Z tym funduszem o którym piszesz to świetny pomysł, sama kiedyś o czymś takim myślałam ale nie miałam "wolnych" pieniędzy które mogłabym na to przeznaczyć. Byłby to świetny start w przyszłość dla moich córek. W przyszłości planuję wrócić do pracy więc przedszkole będzie Nas sporo kosztować (w sumie żłobek i przedszkole), raczej te 500 zł nam wtedy nawet nie starczy. Pewne jest że zostanie to spożytkowane na dziewczynki na ich doszkalanie, może na podstawowe potrzeby lub inwestycja w przyszłość.