Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Mamy kwietniowe :)

Data utworzenia : 2016-01-07 12:18 | Ostatni komentarz 2016-02-11 15:14

D.Majerska

1493 Odsłony
4 Komentarze

Czy są tu mamy, które rodziły swoje pociechy w kwietniu 2015? Pokażcie dzieciaczki i napiszcie parę słów o ich umiejętnościach, charakterku itp. Ja zacznę :) Jestem mamą Piotrusia urodzonego 30.04.2015 r o godz. 11:05 przez CC, dostał 10pkt w skali Apgar, ważył 3950 g i mierzył 55cm. Na dzień dzisiejszy mamy 8 miesięcy i 8 dni. Obecnie jego waga wynosi 9,4 kg a wzrost 75 cm. Ma dwa ząbki, które wyszły 1.11.2015 i dwa są w drodze. Piotruś toleruje tylko i wyłącznie pierś mamy, inne mleko wywołuje u niego obrzydzenie, zwłaszcza, że ma stwierdzoną skazę białkową, a to mleko specjalne jest na prawdę okropne :) Aktualnie oprócz mleczka mamy je wszystko, co mama ugotuje. Ulubione danie to barszczyk czerwony i zupka pomidorowa z cukinią. Uwielbia owoce, deserki owocowe, musy itp. Piotruś jest bardzo grzeczny, wesoły. Nie przespał jeszcze ani jednej nocy bez budzenia się na mleczko. Potrafi siedzieć, ale sam jeszcze nie usiadł, za to wstaje w łóżeczku, raczkuje, Mówi : mama, tata, daj, nie, tak, geje, ja jade, ojoj, ej, dada, ee, be. Pozdrawiamy Was Mamy i wasze Pociechy :*

2016-02-11 15:14

Witam. Jestem mamą Mikołaja urodzonego 7.04.2015przez cc. Ważył 2920i miał 54cm. Dostał 10pkt.Praktycznie od początku karmilam mm bo laktacja się nie pojawiła. Obecnie Mikus waży około 8.5kg sam siedzi i stoi przy meblach a także raczkuje. Je chętnie i nie jest wybredny nie lubi tylko soków i samego jabłka. Ma aż 6zębów:-D jest pogodny ale i ruchliwy i zwariowany trzeba mieć oczy dookoła głowy. Nie boi się obcych do wszystkich się uśmiecha. W nocy nie je już mleczka ale nie oznacza że śpi:-P budzi się często i potrafi robić nocne przerwyw w spaniu np po dwie godz:-P

2016-01-18 23:33

Urodziłam synka 9. kwietnia siłami natury. Ważył 3980 g., a mierzył 59 cm. Dostał 10pkt. Obecnie nosi rozmiar 86, a waży prawie 11kg. Jest bardzo, bardzo wesołym chłopcem. Rzadko płacze. Jest ambitny i spokojny. Umie świetnie raczkować, wstaje, chodzi krótkie odcinki przy meblach, robi nunu, papa, kosikosi, mówi bum-brum(jeździć), mama i babu(babcia). Ma 3 zęby. Jest moim największym szczęściem. <3 Pozdrawiamy mamy i rówieśników. :)

2016-01-15 18:37

Witam , ja jestem matką Wiktorii urodzonej 7 kwietnia 2015 r o 22:50 . Po urodzeniu miała 10 pkt w skali apgar 56 cm i 3440g ;-).Urodziłam ją siłami natury, ale poród był ciężki.. Nadal karmię ją piersią, waży już ponad 10 kg ;-) Jest bardzo wesoła ale i uparta i waleczna :-) Bardzo mało śpi, w ciągu dnia robi sobie z reguły dwie drzemki po 15-20 min , a w nocy często budzi się na cyca..Ma już 7 ząbków pierwszy wyszedł jej 14 września ;-) Nie lubi jeść kaszki ale za to przepada za rybką, zupką jarzynową czy indykiem.Uwielbia również desery.Sama jeszcze nie siada ale nie wiele jej brakuje..raczkować też nie chce, tylko pełza i przesuwa się pupą według własnej osi ;-) Lubi być w centrum zainteresowania i towarzystwo, nie boi się obcych ani zwierząt.Od początku grudnia robi codziennie rano siusiu i kupkę na nocnik, w ciągu dnia też ją dwa razy sadzam i też prawie zawsze zrobi ;-)Dużo opowiada po swojemu, piszczy i krzyczy- głos ma jak dzwon donośny za mamą;-)Ma wiele zabawek, ale i tak dla niej najlepszą zabawką jest gazeta, przykrywki od garnków i babciny koszyk z motkami wełny;-)Jest moim największym skarbem i kocham Ją nad życie ;-)

2016-01-08 00:22

Witam. Mój Synek Miłoszek także urodził się 30,04.2015 Chwilkę po 11. Dokładnie o 11.15;-) 3950g i 56cm wzrostu;-) też najbardziej lubi mleczko mamy,ale zje wszystko co mu mama da. Sam pije napoje z buteleczki Lovi i kubka niekapka Lovi Sam siedzi i siada,kiwie i buja się słysząc muzykę,nie raczkuje,a raczej czołga się i ślizga,ale w tył;-) Nie wstaje sam,ma 1ząbka. Niby urodzeni w tym samym dniu,a jednak różnica jest. To prawda,że każde dziecko rozwija się w swoim tempie Bardzo Panią pozdrawiam oraz Piotrusia!!! ;-) :-)