Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

W jakim miesiącu się urodziłyście? Jaki jest Wasz znak zodiaku?

Data utworzenia : 2016-01-04 13:31 | Ostatni komentarz 2016-01-05 21:45

adamos

2478 Odsłony
25 Komentarze

Ja jestem zodiakalnym wodnikiem, urodziłam się w styczniu :) Osobowość Wodnika Ludzie urodzeni w znaku Wodnika cechują się niezależną osobowością – nie lubią konserwatyzmu i ograniczeń nakładanych przez społeczeństwo. Każda próba przytrzymania Wodników w miejscu lub jakakolwiek forma ograniczania ich, tylko sprowokuje do ucieczki. Wodniki muszą być wolne, pragną żyć na własną rękę w sposób nieskrępowany. Wolność jest dla nich nie tylko marzeniem i ideałem egzystencji – jest to wyznacznik dobrego samopoczucia. Wodniki nie lubią schematyczności i monotonii sztywnych zasad. Zazwyczaj wybiegają myślami daleko w przyszłość i nie ograniczają się do tego, co jest wszystkim powszechnie znane. Są tolerancyjni oraz inteligentni - dlatego niewiele może ich zadziwić. Otwartość na nowości czyni z nich zagorzałych popleczników postępu i rozwoju (szczególnie technologicznego). Choć z natury przyjacielskie i powszechnie lubiane, Wodniki czasami potrafią być bardzo uparte. Nie jest łatwo wymusić na nich zmianę poglądów. Mogą być przy tym mistrzami manipulacji, uzasadniając swoje przekonania w sposób niemożliwy do podważenia. W rezultacie, radzą sobie z każdego rodzaju osobowościami i dostosowują do każdej sytuacji. Mogą działać jako ekspert praktycznie w każdej dziedzinie. Czy są tu dziewczyny spod znaku wodnika? :-)

2016-01-04 13:58

Tez jestem zodiakalnym wodnikiem urodzilam sie 9 lutego :)