Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

mocny katar o niemowlecia

Data utworzenia : 2015-09-07 15:43 | Ostatni komentarz 2015-09-08 21:05

p.czerbniak

1645 Odsłony
10 Komentarze

Witam. Mam problem z katarkiem mojego siostrzenca. Gdy mojej corce pomaga aspirator i woda morska to jemu nie pomaga nic. Slychac ze cos mu w nosku siedzi a nie mozemy go oczyscic. Macie moze jakies sprawdzone sposoby? Dodam ze lezenie na nrzuszku tez nie pomaga.

2015-09-07 16:20

Bez wieku trudno powiedzieć co może być przyczyną. Bo jeżeli jest to maleństwo niedawno urodzone może ma lekkie skrzywienie przegrody nosa, zapadającą się chrząstkę w nosku, wiotkość i to daje takie osłuchowe wrażenia. A czy to dzieciątko ma taki mocny, wodnisty katarek? Czy widać, że sie męczy, czy ma uniesione skrzydełka noska, czy śpi spokojnie, czy w nocy tez słychać ten dźwiek? Może warto jednak przejść się do pediatry bądź laryngologa by wziernikiem obejrzeć nosek głębiej.

2015-09-07 16:02

p.czerbniak ile dziecko ma miesięcy ? Na pewno trzeba dalej stosować wodę morską i próbować odciągać wydzielinę. Fajnie może sie też sprawdzić DEPULOL. To jest maść, którą można stosować u dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Ona ładnie odetka nosek. Wystarczy posmariować nią dziecko po klatce piersiowej i po pleckach. http://www.hasco-lek.pl/pl/produkty/nasze-produkty/depulol?start=18