Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

mocny katar o niemowlecia

Data utworzenia : 2015-09-07 15:43 | Ostatni komentarz 2015-09-08 21:05

p.czerbniak

1646 Odsłony
10 Komentarze

Witam. Mam problem z katarkiem mojego siostrzenca. Gdy mojej corce pomaga aspirator i woda morska to jemu nie pomaga nic. Slychac ze cos mu w nosku siedzi a nie mozemy go oczyscic. Macie moze jakies sprawdzone sposoby? Dodam ze lezenie na nrzuszku tez nie pomaga.

2015-09-08 21:05

Pomogl nam troche aspirator podlaczany do odkurzacza ale i tak nir wyczyscilo dobrze noska:) mysle ze zwrocimy sie do laryngologa i bedziemy spokojniejsze o naszego malucha :)

2015-09-08 20:35

moja córeczka też miała takie objawy i wyladowałysmy na oddziale dzieciecym z zapaleniem płuc:(

2015-09-07 22:25

P.Czerbniak ale z Twego opisu nie wynika, że to dziecko ma katar tylko w nosku coś się przemieszcza wydając dźwięk przypominający przesuwającą się wydzielinę. Prawdziwy katar dawałby się we znaki dziecku również w nocy, a tu jest spokój. Moim zdaniem jest jakiś problem, mały problemik :-) anatomiczny, może niedojrzałe chrzastki i wypadałoby jednak skonsultować się z laryngologiem.

2015-09-07 20:16

Ja mojemu dziecku robię inhalacje inhalatorem.

2015-09-07 19:50

Może niech kupi Katarek zamiast zwykłego aspiratora? chyba,żę macie Katarek (ten do odkurzacza) to warto może wybrać się do lekarza np. do laryngologa. Może gdzieś leży problem głębiej skoro nie da rady nic z tym zrobić.

2015-09-07 18:50

My właśnie walczymy z przeziębieniem i katarem. Alan ma 3 miesiące i zaraził się od starszego brata. Niestety, albo i stety, jest dzieckiem "smoczkowy" i bez "monia" nie zaśnie. strasznie mu się lało z noska w nocy i biedny nie mógł cmokac sobie, co go jeszcze bardziej, oprócz temperatury, rozdrażniało, aż do czerwoności. Na noc zastosowaliśmy nasivin, który osusza, a na dzień wodę morską na rozrzedzenie wydzielimy i przepłukanie noska. wszysko całkiem fajnie nam działa i z cierpliwością czekamy aż katar przejdzie. Najważniejsze, że Alanek moz spokojnie zasną ze swoim smokiem, nomen omen Lovi :) - uważam że jest rewelacyjny.

2015-09-07 16:52

Wątek: http://lovi.pl/pl/forum/11/1785/1 Nie da się takiego kataru zwalczyć, bo ja walczyłam już dwa razy - on musi po prostu przejść. Najważniejsze to taki katar w miarę możliwości odciągać, możesz spróbować kropelek Nasivin oraz inhalacji. Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak kontrola u lekarza i nawet jeżeli raz byłaś to trzeba przy takim katarku kontrolować uszka i oskrzela, bo nie jesteś wstanie wyczuć, kiedy ze zwykły katar zamienia się w infekcję.

2015-09-07 16:49

Natanek ma miesiąc. Slychac taki mocny katarek jak zaciaga noskiem ale nic mu nie leci. Katar nie przeszkadza mu w spaniu ale za to denerwuje sie przy jedzeniu a je z butelki.