Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Szybki obóz językowy w Polsce

Data utworzenia : 2015-08-22 11:22 | Ostatni komentarz 2015-08-25 12:03

kleniuussia

1710 Odsłony
7 Komentarze

Witajcie:-) Poszukuję informacji właśnie na ten temat: obozów językowych dla dorosłych, ale na terenie Polski, na pewno nie za granicą... Wróciłam niedawno do pracy, a tam taki właśnie projekt od razu mi pod nos podstawili... Trochę byłam zaskoczona, ale uspokoili mnie, że nie będzie żadnych wyjazdów, że poszukają czegoś takiego na terenie naszego kraju. Zaistniała taka pilna potrzeba, w związku z rozwojem firmy na rynek zagraniczny, abyśmy w dość szybkim tempie podszkolili język i dlatego ten pomysł:-) Byliście na takim obozie?

2015-08-25 12:03

Dzięki za tyle odpowiedzi:-) widzę, że nie tylko ja pierwszy raz słyszę o takich obozach:-) i dzięki za linka, właśnie przeglądałam ich ofertę i wydaje mi się, że Angloville będzie dla nas idealnym rozwiązaniem:-) Był ktoś już w ich wiosce? Jeśli nie, to ja będę chyba pierwsza i dam wam znać, jak było i jakie są efekty:-) Doczytałam, że trwa to 6 dni, więc nie tak długo, co jest super, ale czy zdążymy aż tak się podszkolić w 6 dni? Zobaczymy:-)

2015-08-25 11:29

Witaj, myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie wybranie http://angloville.pl/obozy-jezykowe/w-polsce/ Sama korzystałam z takiego wyjazdu. Zajęcia prowadził native speaker, więc był naprawdę spory nacisk na konwersacje i łatwo było przełamać opór z mówieniem po angielsku. Myślę, że sporo osób ma właśnie ten problem. Łatwo jest nauczyć się reguł nowego języka, jednak komunikowanie trzeba ćwiczyć.

2015-08-24 20:53

Wiesz, że nawet sama szukałam czegoś i nie słyszałam o takim obozie.Tak sobie myślę, że najszybciej jakbyś poszperała w sieci i tam poczytała opinie o tym jak to jest. Jakie są plusy,a jakie minusy takiej nauki.

2015-08-24 18:46

Też o tym niestety nie miałam żadnego pojęcia. Gdybym wcześniej o tym wiedział to możliwe, że na coś takiego bym się zapisała.Angielskiego nauczyłam się sama. Nie zapisywałam się na żadne kursy czy na korepetycje. Po prostu mozolnie dochodziłam do jakiegoś poziomu w miarę wysokiego. Zawdzięczam to codziennym ćwiczeniom - słuchanie radia po angielsku, oglądanie programów po angielsku.

2015-08-23 21:53

Słyszałam o obozach wyjazdowych- za granice o czymś takim w Polsce nie słyszałam. Może byc to ciekawa opcja.

2015-08-23 12:39

Również pierwszy raz słyszę, może być to dość ciekawe. Fajnie że firma takie coś finansuje;)

2015-08-22 20:08

Nigdy nie bylsm, nawet nie mialam pojecia o takich obozach, ;) uswiadomilas mnie o tym wlasnie !;)