Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Pierwszy Dzień Mamy

Data utworzenia : 2015-05-26 09:10 | Ostatni komentarz 2015-11-28 14:48

Barbara.Welna

2966 Odsłony
26 Komentarze

W Tym roku pierwszy raz obchodzę Dzień Mamy! Jest to dla mnie wyjątkowy dzień, pękam z dumy że mam o kogo dbać! Są tu Mamy debiutantki? Jakie są wasze odczucia?

2015-11-28 14:48

Mnie też strasznie czas leci... czasami nie dowierzam, że mój syn to mój syn hehe

2015-11-28 11:07

Dokładnie czas bardzo szybko leci moj starsza już skończył 3 lata a dopiero co był taki mały jak mój młodszy syn. Teraz jak mam porównanie jaki był jak się urodził a jaki jest teraz to nie mogę się nadziwić że już taki duży ;)

2015-11-28 10:30

oj za mną już w sumie trzy takie dni mamy:-) moja córcia jest z lutego więc pierwszy dzień mamusi obchodziłam jak była jeszcze całkiem mała oj jak ten czas szybko leci nie moge w to nieraz uwierzyć jak patrze jaka moja córcia jest juz duża i zastanawiam się momentami kiedy ten czas tak szybko minoł

2015-11-24 20:36

Ja w tym roku też obchodziłam swój pierwszy Dzień Matki. I nie mogłam uwierzyć, że naprawdę jestem mamą :) Czasami tak myślę, że to moje życie się potoczyło całkowicie inaczej niż chciałam, ale potoczyło się idealnie :) Ja jestem dumna cały czas z tego, że jestem mamą, nie tylko w Dzień Matki :) A wzruszyć się potrafię z byle powodu, nawet jak synek po raz pierwszy świadomie powiedział:"mama" to się popłakałam ze szczęscia :D

2015-11-24 20:33

Pewnie bedzie więcej wzruszeń jak dzieciaki będą starsze :) teraz to tylko cieszyć się z tego faktu że w końcu możemy obchodzić kolejne święto w roku i że tatuś kupi kwiatki czy czekoladki za dziecko :) Ja się akurat nie wzruszyłam w tym dniu ale wiem że jak synek pierwszy raz przyniesie mi kwiatka albo powie wierszyk to będę płakac że ho ho ;)

2015-11-24 19:49

Do tej pory tez nie odczuwalam roznicy natomiast pewnie sie to zmieni gdy synek pierwszy raz w przedszkolu bedzie mial z tej okazji akademie wiec wszystko przede mna.

2015-11-24 17:50

Nie odczuwam jakiejś różnicy. Jakoś nie dochodzi do mnie , że to też mój dzień. Gdy dzieci będą większe to będzie inaczej.

2015-06-07 23:55

Mój córeczka w dniu matki zaczęła raczkować, więc święto mieliśmy podwójne :) muszę jednak przyznać, że nadal czuję się nieswojo, jak ja sama albo ktoś mówi o mnie mama.