Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

5 słynnych Mam-Blogerek o pasji blogowania i wyborach produktów dla dzieci

Data utworzenia : 2015-05-06 14:01 | Ostatni komentarz 2015-08-03 23:43

Redakcja LOVI

11182 Odsłony
12 Komentarze

Słynne blogujące Mamy - Ladygugu, Makóweczki, Bakusiowo, Buuba, Lenaikuba - opowiadają o radościach i problemach związanych z prowadzeniem bloga. Podpowiadają, jak wspomagać rozwój bloga, a jakich błędów unikać. Opowiadają również o swoich wyborach zakupowych dla dzieci.

2015-05-07 00:44

Ja rowniez najczesciej odwiedzam blog hafija;) karmienie piersia bylo dla mnie bardzo wazne i znalazlam na tym blogu wiele ciekawych i interesujacych mnie tematow. Szkoda ze doba jest za krotka by zaglebic sie w inne ciekawe tematy na pozostalych blogach;(

2015-05-06 19:39

Faktycznie ciekawy wywiad:) ja bardzo lubię obserwować blog Hafija. Prowadzi go kobieta zafascynowana karmieniem piersią i można się od niej dowiedzieć naprawdę ciekawych rzeczy na ten temat :)

2015-05-06 14:18

Bardzo fajny wywiad i dużo przydatnych informacji.

2015-05-06 14:04

Ja bardzo chętnie przeglądam ciekawe blogi szczególnie te które zawierają piękne zdjęcia lub ciekawe pomysły. Sama nie prowadzę bloga choć kilkakrotnie się do tego przymierzałam ale może za jakiś czas stworzę swojego niepowtarzalnego bloga. Przeglądałam kiedyś blogi mam które udzielają się na stronie Lovi i moim zdaniem jest kilka bardzo ciekawych i pomysłowych blogów:)