Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wypadek w pracy i problem z opieką nad dzieckiem

Data utworzenia : 2015-02-27 11:58 | Ostatni komentarz 2015-03-04 19:34

mariolcia.UUU

2108 Odsłony
9 Komentarze

Witam:) mój mąż miał wypadek w pracy i okazało się, że miał złamaną nogę i rękę i długo nie był dyspozycyjny, do tego mamy malutkie dziecko i musiałam zajmować się i dzieckiem i mężem:/ mąż poprosił mnie, abym pomogła mu w złożeniu wniosku o odszkodowanie, ale ja nie mam na to czasu i cierpliwości, tym bardziej, że pracodawca męża wcale nie śpieszy się do poniesienia odpowiedzialności za to co się stało:( Wiecie może kto mógłby pomóc? Prawnik czy jakaś firma zajmująca się odszkodowaniami? Poradzicie coś?

2015-02-27 12:37

Mąż jest ubezpieczony w pracy :) Jak miałam wypadek w pracy, nie taki duży jak twój mąż, ale tez mi się należało skorzystać z odszkodowania. To poszłam po prostu do pracodawcy, i ten mi dał wniosek który musiałam wypełnić , potem wniosek wysyła pracodawca do ubezpieczalni. A Mąż czeka na odszkodowanie. Tyle.. ;) Byliście już u pracodawcy zgłosić ten fakt wypełnić potrzebne wnioski itd? Bo pracodawca nie będzie latał, za pracownikiem, w szczególności, że stawia go to na pewno w niedobrym świetle.. :P