Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Wyciek z piersi

Data utworzenia : 2015-02-06 17:08 | Ostatni komentarz 2015-02-10 10:33

ancyMonek

2426 Odsłony
12 Komentarze

Nie wiem jak to fachowo nazwać . Jakiś miesiąc temu zauważyłam że z mojej piersi wypływa coś co przypomina mleko ...moze nawet siarę ...lepka wydzielina czasami lekko żółta a czasami doslownie mleczna . Nie karmie już jakies 17 msc ... Czy któraś mama z czymś takim się spotkała ? Oczywiscie pierwsze co to poleciałam po test ale wyszedł negatywnie ..nastepnie do gin ktory nie zlecil badan ..

2015-02-06 22:11

ancymonek wyciek z piersi to najprawdopodobniej mleko. Skoro nie karmisz już dziecka piersią 17 mcy to faktycznie trochę pozno to się pojawilo choć slyszalam tez ze osoby nie karmia 15 mcy i tez takie sytuacje się mogą zdarzyć. Zdecydowanie trzeba udac się do ginekologa aby dal skierowanie na badania hormonow bo tu będzie raczej tkwila przyczyna skoro pani nie ma ochoty na seks to ewidentnie jest zaburzona gospodarka hormonalna. Lekarz zleci badania poziomu hormonow i w razie konieczności przepisze leki wyrownujace ta sytuacje. Niewatpliwie warto byłoby wykonac usg piersi aby wylkuczyc m.in guza piersi lub jakies inne nieprawidłowe zmiany.

2015-02-06 21:17

To zdecydowanie polecam Ci pójść do innego lekarza :). Ja bardzo zwracam uwagę na to czy lekarz ginekolog bada przynajmniej co jakiś czas piersi pacjentek na wizytach i moim zdaniem gdy kobieta zgłasza że z jej sutków wypływa wydzielina powinien był Cię zbadać.

2015-02-06 21:02

anna nie zbadał piersi i nie dał skierowania na usg...Faktycznie hormony szaleją okropnie ... byc może to jest powod przez ktory nie mam ochoty na sex.. Będę musiała zarejesrowac sie do innego lekarza :)

2015-02-06 20:39

Słyszałam że czasami takie sytuacje się zdarzają i najczęściej jest to spowodowane nieprawidłową gospodarką hormonalną. Jeżeli lekarz zbadał Ci piersi, wykonał USG które nie wykazało niczego niepokojącego to nie zamartwiałabym się tylko jeżeli ta sytuacja będzie się nadal utrzymywać poprosiłabym lekarza ( lub odpłatnie) wykonała badanie poziomu hormonów ( poziom prolaktyny).