Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Krzesełko brazylijskie dla niemowlaka. Ktoś stosował?

Data utworzenia : 2015-01-27 14:46 | Ostatni komentarz 2015-01-29 18:56

SasiaS

2479 Odsłony
14 Komentarze

Krzesełko brazylijskie dla niemowlaka, to nic innego jak podwieszany pod sufit hamak. Hamak jest głęboki, można włożyć do niego śmiało materacyk. Hamak jest ciekawą alternatywa zamiast kołyski z której dzidziuś raz dwa wyrośnie i będzie nadawać się tylko i wyłącznie do przekazania dalej. Hamak posiada też szelki. W Naszej sypialni taki hamak posiadam. Zastanawiam się, czy jest to zdrowe dla dzieciątka, zaznaczę że hamak byłby tuż nad łóżkiem na linii oczu rodziców. Ktoś stosował, ktoś ma? Co myślicie :) A może ktoś celowo wychował dziecko w takim hamaku? Z jakiś przyczyn? A może po prostu chcieliście zaoszczędzić miejsce w ciasnym mieszkaniu :)

2015-01-27 21:15

Fajna alternatywa dla łóżeczka ale w trakcie dnia. W nocy bym się bala że maluch nie będzie wystarczająco bezpieczny, Szelki szelkami, ale czemu dzidzi ma być skrępowana przez dluższy czas? No i jak z szelkami podczas układania dziecka na boczku? Po za tym gdy maluch staje się bardziej ruchliwy - tak, tak podczas snu też potrafi nieźle tym i owym wymachiwać, szelki będa dla niego uciążliwe, nerwy dzidzi i rodziców murowane. Ale jako huśtaweczka, bujaczek, przy zabawach super rozwiązanie.

2015-01-27 17:46

Annawianna- tak tego jest mnóstwo i z różnymi fasonami. Ten niski bym nie mogła mieć bo mam kota , jeszcze młodego i się wydurnia;) A te zamknięte wydaja mi się, że jest mały zasięg żeby popatrzec na malca. Moze jestem przewrażliwiona już a jeszcze siedzi mój Igorek w brzuszku. Ja mam pomysł na ten normalny , tylko czekam czy któras mi powie czy to zdrowe jest ;pp I co z tym materacem:)? To pierwsze zdjęcie Twoje dla starszaków jest świetne !! Dziecko na pewno czuje się w nim tkaie otulone :))

2015-01-27 16:57

Ale fajnie to wygląda, ja pierwszy raz się z czymś takim spotykam ale jak zaczęłam oglądać fotki to przypomniała mi się zabawa którą chyba każde dziecko lubi :) Dwie osoby dorosłe biorą po 2 końce koca a dziecko kładzie się na środku niego i robiąc coś na wzór hamaka , kołyszą go. Ja znalazłam jeszcze takie fotki :)

2015-01-27 16:38

Ja kupiłam w leroymerlin hehe :) Ale bez szelek. Jestem amatorka w szyciu także nie będzie problemu dorobić. Mówisz, że bez materaca? Własnie nie wiem co z tym materacem w sumie.. Bo niby w łóżeczku dzieciątko leży na płaskim.. na razie na hamaku to sama się bujam :)

2015-01-27 16:29

Pierwszy raz widzę takie rozwiązanie snu dla dziecka: ) Widziałam już kilka razy ogłoszenia (w Irlandii) o sprzedaży hamaka na stelażu ale takiego podwieszanego na suficie jeszcze nie.. Rozwiązanie fajne i myślę, że bezpieczne pod warunkiem ciągłej kontroli nad dzieckiem. Ułożenie dziecka jest podobne do tego w brzuszku, wiec dziecko może się w nim szybko uspokajać i czuć się bezpiecznie. Plusem na pewno jest to, że posiada on szelki; ) Nie wkładałabym jednak materaca dodatkowo, bo bez ciało układa się naturalnie a tak materac wymuszalby pozycję - niekoniecznie właściwą.. Joanna a gdzie kupiłaś takie cudo? Ile Cię kosztowało?

2015-01-27 14:50

Może, któraś z pań Położnych miała okazję widzieć takie dzieciątka w hamakach i ma słuszne wiadomości z obserwacji?