Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Spanie z dzieckiem - razem czy osobno?

Data utworzenia : 2013-03-04 12:13 | Ostatni komentarz 2018-04-25 20:55

Redakcja LOVI

46975 Odsłony
543 Komentarze

Wspólne spanie z dzieckiem ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Niezależnie od tego co wybierzecie, czy położycie dziecko w jego pokoju, czy wstawicie łóżeczko do rodzicielskiej sypialni, czy może weźmiecie malca do Waszego łóżka, ma to konsekwencje w innych sferach rodzinnego i nie tylko rodzinnego życia. Zanim więc podejmiecie decyzję „razem czy osobno”, przeczytajcie o rzeczach, o których warto wiedzieć lub nad którymi warto się zastanowić.

2018-04-25 20:55

Evelin u nas łóżeczko jest przy głowie mojej. Pchela jakby mój syn jadł w nocy 3 razy to by nie spał ze mną wierz mi; ) ten mój glodomor ma maraton w nocy a ja padam na twarz :/ kiedy ja się wyspie ???? :(((( Byliśmy u pediatry mały ma 7 miesięcy i 12,400 . Pediatra stwierdziła że dobrze się rozwija ruchowo i delikatnie dala do zrozumienia ze jest duży :)

Konto usunięte

2018-04-20 15:21

Nam póki co udaje sie wytrwać w postanowieniu :) Malutka śpi w swoim łóżeczku. Na początku wstawałam w nocy na karmienie, ale także po to, aby sprawdzić czy oddycha :) Teraz już tylko wstaję na karmienie ok. 3 razy. Karmię na łóżku, a potem znów małą odkładam do łóżeczka :) W sumie to bałabym się, że ją zgnieciemy w łóżku. Aaaa.... no i mąż zawsze jak zasypia to się super we mnie wtula :) Co prawda potem śpimy na osobnych końcach łóżka, ale i tak jest super:)

Konto usunięte

2018-04-20 03:02

Ja tak samo jak Aneta - kontrolnie -sprawdzić, dotknąć, popatrzeć

2018-04-18 23:17

Ja łóżeczko córki mam za głową. Tylko po rannym karmieniu córka zostaje się ze mną i mężem w łóżku, a tak to całą noc śpi w łóżeczku. Są wyjątki, że córka śpi z nami w łóżku ale to już musi być. Ja do córki i tak wstaję kilka razy w nocy mimo, że córka śpi sobie smacznie.

2018-04-18 20:57

Dziubuś daleko macie łóżko od łóżeczka dziecka? Bo ja mam w sumie bardzo bliziutko i zastanawiam się czy mimo to będę mieć siłę odkładać dziecko (póki co stawiam sobie za cel, że za każdym razem będę odkładać dzidziusia) :)

Konto usunięte

2018-04-18 12:12

Narazie się trzymamy, dzidziuś sypia w łóżeczku :)

2018-04-18 07:05

Dziewczyny niestety nam się nie udało :)) Dalej śpię z synkiem bo nie dam rady go odkładać z 5 razy albo i więcej do łóżeczka :// mały zasypia w łóżeczku i jak się obudzi to go biorę do siebie już . Często je w nocy i najgorzej nad ranem . Ze starszym było zupełnie inaczej bo z butli pił moje mleko . Podziwiam mamy które karmią piersią i ich dzieci śpią w łóżeczkach; )

2018-04-17 15:00

Plan jest taki: łóżeczko w naszej sypialni, ale absolutnie zabierać dziecka do naszego łóżka nie będziemy i mam nadzieję, że to nie tylko plan :)