Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

dziwne przyzwyczajenia

Data utworzenia : 2014-08-01 10:48 | Ostatni komentarz 2015-04-25 14:45

Uullaa

3859 Odsłony
23 Komentarze

czy macie jakieś dziwne przyzwyczajenia które robicie jakoś mechanicznie nawet nie do końca zdając sobię z tego srawę ?

2014-08-01 11:55

Jeśli chodzi o dzieci to mój Aleks ma 3 smoczki niebieski żółty i ciemno niebieski i zanim pójdzie spać wkłada do buzi najpierw żółtego potem ciemno niebieskiego i na koniec tego w błękitnym kolorze i z nim zasypia... Myślałam ze to przypadek ale zawsze robi tak samo. Dziwny rytuał.

2014-08-01 11:49

Jako takich natręctw u siebie nie zauważyłam:-) Ale powiem Wam jakie ma mój 5latek: -gdy coś je sztućce muszą być zakończone na prosto, nie mogą być pół okrągłe...w innym przypadku nie zje nic, nawet w przedszkolu -talerzyk pod spodem nie może mieć jakiegokolwiek napisu.... -nie pozwala wyrzucić insrtukcji i to obojętnie od czego....zbiera je wszystkie, nie wiem po co....

2014-08-01 11:25

hehheh Ula mój mąż tak robi ,,, mam z niego ubaw jak nie wiem buzie to otwiera bardziej niż córka :D

2014-08-01 11:11

Ha ha też mam tak z tymi ustami. Mój przem mnie kiedyś nagrał ale się śmialiśmy... Albo jak maly tańczy to ja tez odruchowo się kiwam jak patrzę na niego...:)

2014-08-01 11:04

Haha no z tymi ustami to prawda a poza tym to nawet jak mój brat był na rekach mamy to bujałam wózek;d a z takich lekkich natręctw to: nie umiem spać jak w zlewie są brudne gary a mąż nie ma kanapek do pracy:) Wstaje o 3 i idę zmywać czy szykować wałówe;d lubię symetrie i liczby parzystę;d także wszystko staram się robić zgodnie z zasadami;d

2014-08-01 10:57

Ja jak małemu daję jeść to sama otwieram usta.

2014-08-01 10:50

mąż dzisiaj sie mnie zapytał ' Dlaczego zawsze jak zmieniasz pampersa Frankowi to ściągasz buty?' -nie miałam pojęcia że tak robię i w sumie nie wiem czemu tak robię ale jak już mi to powiedział to zauważyłam że faktycznie mam taki odruch :P