Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (587 Wątki)

Spotkanie z położną

Data utworzenia : 2014-06-13 10:50 | Ostatni komentarz 2014-07-15 15:23

Mama trojaczków

4772 Odsłony
19 Komentarze

Niedługo będę miała spotkanie z położną z przychodni. Nie wiem jak mam się do tego spotkania przygotować? Czy któraś z mam ma takie doświadczenie? Czy przed urodzeniem dziecka spotykałyście się z położną?

2014-06-13 12:10

Ja mialam takie spotkanie jest ono glownie po to by przygotowac cie do porodu ,,, polozna sprawdzi puls wage i rutynowe sprawy spyta o bole i samopoczucie ... zapyta czy masz jakies pytania do niej wiec dla pewnosci mozesz sobie zapisac pare pytan zeby nie zapomniec , mysle ze bedac w ciazy z trojaczkami masz wiele pytan na ktore polozna ci odpowie :) moze jeszcze poinformowac cie o szkole rodzenia jesli sa u nich taki kursy ,, ja jak bylam to mi wspomniala ze sa i czy jestem zainteresowana ,,,

2014-06-13 11:39

Tak ja mimo iż to była moja 2 ciąża przed 2 porodem miałam chyba 2 spotkania z położna w domu przyszła tak porozmawiać i raz widziałąm się z nia w przychodni. Fajna sprawa możesz się wypytać wcześniej o nurtujące Cię pytania, ona Ci doradzi z wyprawka co kupić a z czego zrezygnować. I ogólnie się zapoznacie tak że po urodzeniu dzieci będziesz wiedziała kto Cie w domu odwiedzi i ja uważam że jest to super rozwiązanie

2014-06-13 11:27

Ja osobiście nie miałam spotkania z położną przed porodem. Owszem była i to 3 razy, ale po porodzie, jak wyszliśmy ze szpitala... Na pewno spokój i opanowanie. Nie masz czego się obawiać. Najlepiej pospisuj sobie nurtujące Cię pytania, bo jak przyjdzie co do czego to zawsze ulatują ;)