Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Rodzice (588 Wątki)

Sesje zdjęciowe dzieci

Data utworzenia : 2013-02-06 13:03 | Ostatni komentarz 2014-10-06 13:18

Iwona

7387 Odsłony
41 Komentarze

Teraz tak modne zrobiły się sesje zdjęciowe dzieci. Drodzy rodzice co sądzicie na ten temat? Czy ktoś był na takiej sesji? Czy warto? Jakie są ceny?

2014-10-06 13:18

Moim zdaniem to bardzo dobry, wręcz świetny pomysł - cudowna pamiątka dla dziecka z okresu dzieciństwa... My wczoraj byliśmy na takiej sesji z okazji chrzcin, sponsorował ojciec chrzestny więc w kwestii kosztów się nie orientuję (choć zapewne będziemy rozliczać się po połowie - nie chcemy obciążać chrzestnego zbyt dużymi wydatkami...) ... ale mieliśmy robione zdjęcia w zakładzie i w plenerze. Osobiście polecam :))

2014-06-05 12:55

Sesja zdjęciowa jest super :-) jeśli kogoś na to stać bo to niestety nie jest mały wydatek jeśli chce się mieć świetne zdjęcia. Ja bym bardzo chciała taką sesję zrobić- zwłaszcza noworodkowi :-) ale zobaczymy jak to wyjdzie...mój brat ma fajny aparat (lustrzankę) i wychodzą z niego naprawdę fajne zdjęcia więc może spróbujemy coś sami pstryknąć ;-)

2014-06-05 09:55

sesja roznie może kosztowac od 200 zl nawet do 1200 zl zależy jaka sesja i ile zdjęć ....moi znajomi płacili 1000 zl za około 100 zdjęć ... bardzo ladne zdj razem ze skórzanym albumem ,,,, my robiliśmy sesje za 50 zl tylko 12 zdjęć ale nie jestem zadowolona ,,, liczyly się tylko piniadze wzięli zaliczke a sesje zrobili byle jak ,,, jak już maja pieniądze to maja gdzies ,,, chociaż to zależy od tego gdzie wykonujemy zdjęcia od ludzi i ich podejscia

2014-06-04 22:39

kotakota masz racje trzeba mieć talent , podejście do dzieci , mase pomysłów na zdjęcia i jeszcze ten błysk w oku który wychwyci najdrobniejsze szczegóły ja się bardzo pasjonuje zdjęciami , niejedno zdjecie wygrało w konkursach ale profesjonalnie nie mogła bym robic zdjęć bo za mało jeszcze umiem , ale może to jest szansa na mój rozwój kto to wiem

2014-04-10 21:39

Zafundowałam taką sesję jako prezent urodzinowy na roczek. Zapłaciłam koleżance, która niby profesjonalnie się tym zajmuje. Niestety nie zachwyciły mnie jej fotki, jednak do tego trzeba mieć talent.

2014-04-01 22:32

Proud Mommy my mamy ten sam problem co Ty ;( mała nie luci zdjęć i specjalnie się ze mną droczy chowa się, i w żaden sposób nie mogę jej przekonać do zdjęcia

2014-04-01 21:43

Wiecie co, ja się skusiłam ostatnio, ale to tylko dlatego, że odwiedziła nas koleżanka, która robi zdjęcia, bo lubi. I tym sposobem kilka fotek (czytaj około 50) mamy :) Takich ładnych, naprawdę ładnych. Teraz jak młoda jest bardziej samodzielna to te zdjęcia wydają mi się fajnym pomysłem, ale za noworodka bym jej nie męczyła. No i wiadomo, że co po znajomości to po taniości ;)

2014-04-01 21:37

Mraczek ale uroczy brzdąc:) świetna pamiątka